15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Cennik Świadczeń Medycznych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Centrum Medyczne MEDJOL to prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień, posiadajacy statut niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Przeprowadzamy odtrucia alkoholowe oraz odtrucia po narkotykach, lekach i dopalaczach w trybie stacjonarnym. Zapewniamy profesjonalne leczenie uzależnień w tym skuteczną terapię uzaleznień przy zachowaniu całodobowej opieki lekarskiej.

Sprawdzony
ośrodek odwykowy

Ośrodek Terapii Uzależnień w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Gdy wybierasz ośrodek leczenia uzależnień, musisz zwrócić uwagę na to, czy dobrze się w nim czujesz. Spędzisz tam dużo czasu, więc atmosfera i otoczenie są bardzo istotne. Twoje otoczenie musi zapewnić Ci odpowiednie warunki, byś mógł stoczyć walkę z nałogiem.

Cennik ośrodków leczenia uzależnień

W przypadku walki o trzeźwość niezwykle ważne są warunki, w jakich odbywa się leczenie uzależnień. Właśnie dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego ośrodka, który zapewni szerokie możliwości powrotu do zdrowia każdemu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczne i komfortowe miejsce, dedykowane osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy.

Komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo to nasze główne cele i atuty. Oferujemy dedykowane programy leczenia uzależnień, indywidualnie dobierane do Twoich potrzeb. Poprzez pozytywne nastawienie oraz nietuzinkowe podejście do Twoich problemów ryzyko porażki zostało wyeliminowane do zera. Dzięki naszemu zaangażowaniu codziennie będziesz stawiał kolejne kroki na swojej drodze do zdrowia, spokoju i wolności od nałogów.

W ramach pobytu w ośrodku zapewniamy pełne wyżywienie owoce słodycze napoje bez ograniczeń. Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych o wysokim standardzie z łazienkami, bezprzewodowy Internet. Stół bilardowy, siłownia, sauna, rowery, grill i wiele więcej atrakcji. Ale przede wszystkim poczucie domowej atmosfery, bezpieczeństwo i dyskrecję.

Z racji iż podchodzimy do każdego Pacjenta w sposób indywidualny oraz faktu iż każda substancja uzależnia w inny sposób, ceny naszych świadczeń medycznych podajemy bezpośrednio podczas kontaktu telefonicznego.

Dane Kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Biuro Medjol

Domaniewska 17/19 lokal 133 
02-672 Warszawa

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121