Skip to main content
 • Dogodna Lokalizacja

  Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
 • 100% Dyskrecji i anonimowości

  Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
 • Komfortowe warunki

  Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
 • Dla Twojego Sukcesu

  Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
 • Dokumentacja Medyczna

  Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
 • Dla Twojego Zdrowia

  Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.

Terapia Uzależnień

Dedykowany
35 dniowy program Terapii
uzależnień dla...

osób uzależnionych
od alkoholu, narkotyków, leków i hazardu

+ 3 doby
detoksu
w cenie!

Towarzyszymy pacjentowi w planowaniu zmiany i jej podtrzymywaniu bez względu na to jakim uzależnieniem jest dotknięty. Do Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Stosujemy profilaktykę prozdrowotną, kierując uwagę pacjenta na siebie i otaczający go świat. Dzięki odkryciu własnych zasobów, każdy Pacjent ma duże szanse na satysfakcjonujące życie. Staramy się unikać stygmatyzacji, nie oceniamy, a jedynie motywujemy do zmiany na lepsze!

Problemy
z alkoholem

Uzależnnienie od alkoholu często jest diagnozowane dopiero wtedy, gdy alkohol wywołuje poważne objawy fizyczne i psychiczne, niszczy Twoje relacje rodzinne oraz reputację w środowisku zawodowym. Wiele osób zaprzecza, że ma problem z nadmiernym spożyciem alkoholu i jest przekonane w tym że nie ma problemu, ale prawda niczym mechnizm iluzji i zaprzeczeń, jest irracjonalnie złożona...

Detoks po alkoholu

Problemy
z narkotykami

Eksperymentowanie z narkotykami może prowadzić do sięgania po kolejne dawki. Faza przyjmowania okazjonalnego może doprowadzić do nawyku. Na tym etapie osoba zażywająca narkotyk czuje potrzebę kolejnego sięgnięcia po konkretną substancję uzależniającą, ale może pokonać ten przymus...

Detoks po narkotykach


Problemy
z lekamii

Obserwujemy, iż wśród naszych pacjentów, którzy trafiają na detoks polekowy, dominują Ci, którzy cierpią na bezsenność zażywając Zolpidem, czy Oxycodon. Benzodiazepina zostaje wypierana przez te nowe substancje, co stanowi dla nas wyzwanie w ciągłym uskutecznianiu metod na detoks lekowy.

Detoks po lekach

Czy jesteś gotów
zmienić swoje życie na lepsze?

Jeśli tak! To nie wachaj się, czekamy na twój telefon! Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL działa na rzecz wszystkich osób nadużywających i uzależnionych od środków psychoaktywnych oraz odurzających takich jak alkohol narkotyki i leki.
Terapia Uzależnień
Motywacja
Całodobowe wsparcie

Poznaj drogę do równowagi!

Nasz dedykowany program terapii uzależnień popieramy niespotykaną dotychczas w Polsce jakością realizacji terapii. Dla pacjentów oznacza to jedno – po zakończeniu pełnej terapii wracają do normalnego funkcjonowania, którego przejawem jest aktywny udział w życiu rodzinnym i społecznym oraz satysfakcja z niego wynikająca.

Terapia Uzależnień

Skorzystaj ze wsparcia ośrodka!

Program leczenia uzależnień dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, dlatego w dowolnej chwili możesz się z nami skontaktować i skorzystać z naszego wsparcia – detoksykacji, psychoterapii, terapii grupowej i poradni. Na życzenie zapewniamy również transport do naszego ośrodka, komfortowym samochodem i przy zachowaniu pełnej dyskrecji.
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień
kontakt 24h/7