Specjalistyczna kadra medyczna oraz uznani terapeuci uzależnień

Centrum Medyczne MEDJOL jest pod opieką wysokiej klasy Specjalistów z imponującym doświadczeniem zdobytym w ośrodkach państwowych i prywatnych. Pracę psychoterapeutów wspierają socjoterapeuci, lekarze psychiatrzy, lekarze interniści, zespół medyczny, dietetyk. Zespół medyczny i terapeutyczny Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL towarzyszy pacjentowi w planowaniu zmiany i jej podtrzymywaniu. Dzięki stosowaniu profilaktyki prozdrowotnej, uważności na siebie i otaczający świat, dzięki odkryciu zasobów, nasz Pacjent ma duże szanse na satysfakcjonujące życie.

Polecani terapeuci uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień w trosce
o ciebie i twoich bliskich

Wieloletnie doświadczenia zawodowe nauczyły nas, jak ważne w naszej codziennej pracy jest indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ nie ma dwóch takich samych istot, a historia życia każdej jednostki jest inna, dlatego podchodząc z szacunkiem do indywidualności każdego człowieka i odnosząc się do wiedzy z zakresu uzależnień, skutecznie pomagamy osobom uzależnionym i ich bliskim.

Piotr Strojnowski

Kierownik terapii uzależnień

Jest dyplomowanym instruktorem terapii uzależnień. Ukończył Studia Podyplomowe na kierunku Terapii Uzależnień na Uniwersytecie Zielonogórskim w dziedzinie leczenia narkomanii oraz Podyplomowe Studia Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Piotr Bartoszewicz

Terapeuta uzależnień

Pracuje z ludźmi uzależnionymi od 15 lat – głównie od substancji psychoaktywnych jak narkotyki, alkohol i tzw. dopalacze. Prowadzi zajęcia grupowe programowe, edukacyjne – odwykowe, społeczności terapeutyczne oraz spotkania indywidualne.

Krzysztof Kubiak

Doktor nauk medycznych
Lekarz specjalista psychiatra

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W ośrodku MEDJOL leczy: zaburzenia lękowe (nerwicowe), depresja (choroby afektywne, zaburzenia nastroju), zaburzenia pamięci, anoreksja i bulimia, zaburzenia snu (bezsenność), schizofrenia (zaburzenia psychotyczne).

Dorota Dutkiewicz

Psycholog

Jest absolwentką psychologii i anglistyki na Uniwersytecie SWPS, terapeutką uzależnień w trakcie certyfikacji oraz dyplomowaną psychoterapeutką w nurcie integracyjnym. Zawód psychoterapeuty uprawia od 2013 roku a doświadczenie zdobywała w Areszcie Śledczym Warszawa – Mokotów, Fundacji ”Sławek”, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii oraz na Oddziale XVIII Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. W ramach doskonalenia zawodowego uczestniczyła m.in. w kursach z przeciwdziałania przemocy w rodzinie, terapii osób z zaburzeniami odżywiania a także w rocznym kursie psychoterapii Gestalt. W 2018 roku w ramach podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz osób wykluczonych została wyróżniona statuetką Ambasadora Wolności.

Julita Kwaśna-Kania

Lekarz specjalista psychiatra

Agnieszka Strzelczyk

Dyplomowana pielęgniarka

Adam Płóciennik

Lekarz Medycyny Specjalista Chorób Wewnętrznych i Anestezjolog

W Centrum Medycznym MEDJOL jest kierownikiem Oddziału Detoksykacji. Zapewnia i nadzoruje całodobową, kompleksową opiekę lekarską i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów w trakcie ich pobytu w naszej placówce. Swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantuje im pełne bezpieczeństwo i komfort.

OŚRODEK LECZENIA
UZALEŻNIEŃ MEDJOL

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa