Centrum Medyczne Medjol rekomendowana prywatna placówka odwykowa

Centrum Medyczne MEDJOL to prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień, oferujący komfortowe i bezpieczne warunki leczenia odwykowego. Dajemy gwarancję iż osoby dotknięte problemem uzależnienia otrzymają leczenie uzaleznień, poprzez sprawdzone programy terapii uzależnień oraz bezpieczne odtrucia organizmu – detoks warszawa. Proponowane rozwiązania są szansą na rozpoczęcie nowego i szczęśliwego życia wolnego od wszelkich nałogów!

Prywatny
ośrodek odwykowy

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDJOL to centrum medyczne, które powstało w celu stworzenia należytych warunków, umożliwiających skuteczne pokonanie uzależnienia. Samotna walka z nałogiem jest ogromnym wysiłkiem, przeważnie przekraczającym ludzkie możliwości. CM MEDJOL nie tylko zagwarantuje osobom uzależnionym poczucie własnego bezpieczeństwa, ale także pomoże odzyskać im wolność, która została odebrana przez nałóg.

Chcesz skorzystać
ze wsparcia ośrodka uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość Oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Skontaktuj się z nami

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień działajacy w ramach struktury Centrum Medycznego MEDJOL powstał z myślą o wszystkich osobach dotknietych uzależnieniem które nie potrafią poradzić sobie z jego pokonaniem. Jako Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień niesiemy skuteczną pomoc dla osób borykających się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków – leczenie uzaleznień. Nasz prywatny ośrodek odwykowy jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. Od wielu lat udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym zmagającym się z problemem uzależnienia i chcący leczyć alkoholizm, narkomanię, lekomanię, seksoholizm, hazard, uzależnienie od komputera oraz Internetu poprzez skuteczne rozwiązania terapeutyczne – terapia uzależnień.

Leczenie uzależnień, w tym leczenie alkoholizmu, leczenie narkomanii oraz leczenie lekomanii poprzez nasz autorski program terapii – terapia uzależnień jest skuteczne i daje długotrwały efekt – ponad 90% naszych Pacjentów deklaruje całkowitą abstynencje. Oferujemy komfortowe warunki pobytu podczas leczenia odwykowego, a także kompleksowe i skuteczne programy leczenia uzależnień dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów.

Traktujemy uzależnienie jako chorobę, która zagraża życiu naszych pacjentów i wywiera na nich negatywny wpływ. To choroba wyniszczającą organizm, wpływająca na psychikę człowieka oraz uniemożliwiająca mu racjonalne działanie. Przy walce z nałogiem niezbędna staje się nie tylko silna wola uzależnionego, ale także profesjonalne i skuteczne wsparcie w postaci specjalistycznego programu terapeutycznego leczącego uzależnienia. Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień daje ludziom możliwość leczenia niszczących skutków nadużywania narkotyków, alkoholu oraz leków.

Nasza motywacja do pomocy osobom z problemami wynikłymi z uzależnienia od środków psychoaktywnych i zachowań, wynika z naszej misji. Głęboko wierzymy, że każdy posiada w sobie zasoby, które umożliwiają zmianę stylu życia na wolny od nałogu. Jesteśmy zwolennikami podejścia, które daje ogromną wiarę w drugiego człowieka. Dlatego na życie naszych pacjentów patrzymy wieloaspektowo, bo w naszym przekonaniu uzależnienie jest niezawinione, a wynika z doświadczeń życiowych i niezabezpieczonych potrzeb. Za główny cel przyjmujemy wsparcie pacjentów w osiąganiu harmonii, która dzięki właściwie kierowanemu rozwojowi osobistemu, zagości w życiu na zawsze. Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Nieustannie doszkalamy się, by dla dobra pacjentów korzystać z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej, oraz najskuteczniejszych metod leczenia uzależnień.

Od samego początku istnienia naszego Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień zatrudniamy doświadczonych i najlepszych terapeutów, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje. Pacjent przyjmowany do naszego wyspecjalizowanego ośrodka, otrzymuje dopasowany program terapeutyczny, który opiera się na indywidualnych schematach leczenia jego uzależnienia.

Zachęcamy do współpracy z naszym Ośrodkiem Leczenia Uzależnień. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących skutecznego leczenia uzależnień, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Centrum medyczne MEDJOL, obdarzy Państwa zaufaniem, pewnością oraz przekonaniem, że każdy krok zrobiony przez osobę zmagającą się z uzależnieniem będzie realizowany pod okiem doświadczonego zespołu Lekarzy, Psychologów, Psychiatrów oraz Terapeutów Uzależnień.

Tę ciężką walkę o trzeźwość przemierzamy z naszymi pacjentami ramię w ramię. Towarzyszymy im w pokonywaniu rozmaitych przeszkód, które dzielą ich od powrotu do zdrowego, w pełni satysfakcjonującego życia.

Co musisz wiedzieć,

Zanim zdecydujesz
się na leczenie uzależnień
w prywatnej placówce odwykowej?

Wielu pacjentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma problem z uzależnieniem. Nierzadko dzieje się tak, że bliscy takich osób – rodzina lub przyjaciele, przychodzą z prośbą po pomoc.

Niestety, prawda jest taka, że jeśli osoba borykająca się z problemem uzależnienia sama nie będzie chciała podjąć leczenia uzależnienia, nie ma możliwości przymuszenia jej do podjęcia leczenia odwykowego. Każdy pacjent, który do nas trafia, musi zrobić to świadomie. Dlatego też, dobrze wiedzieć kiedy faktycznie powinniśmy się zdecydować na leczenie uzależnień poprzez kurację oferowaną przez naszą Klinikę Odwykową.

Decydując się na leczenie uzależnień w naszym Prywatnym Centrum Odwykowym w Warszawie, należy mieć przede wszystkim świadomość, że proces ten będzie trwał kilka dni, tygodni, czy nawet miesięcy.

Wychodzenie z uzależnienia, nierzadko wymaga podjęcia różnego rodzaju terapii – zarówno tej medycznej, jak i psychologicznej. Nasza wykwalifikowana kadra dba przede wszystkim o to, aby prywatny odwyk przebiegał w pełni bezpiecznie dla zdrowia jak również i życia pacjenta. Nikt jednak nigdzie nie powiedział, że jest to proces przyjemny. Jednak doświadczenie naszego zespołu medycznego oraz wdrożone procedury pozwalają do minimum wyeliminować wszelkie objawy zespołu abstynenckiego już podczas pierwszych godzin detoksu.

Odstawienie alkoholu, leków czy narkotyków, zawsze powoduje szok dla naszego organizmu. Dlatego też tak ważne jest dla nas przeprowadzenie dokładnego badania oraz wywiadu z pacjentem, który do nas trafia. W ten sposób, jesteśmy w stanie dopasować najlepsze i przede wszystkim – najbezpieczniejsze – metody leczenia uzależnienia w tym detoksu organizmu – Odtrucia Warszawa.

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button