15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Ośrodek Leczenia Uzaleznień

Detoks i Odtrucia Organizmu

Detoks - bezpieczne odtrucia po alkoholu, narkotykach i lekach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczne miejsce, dedykowane osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy. Komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo podczas detoksykacji to nasze główne cele i atuty. Detoks alkoholowy, detoks narkotykowy, detoks polekowy. Oferujemy Bezpieczne odtrucia organizmu! Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji 24h/7.

prywatny
oddział detoksykacji

Detoks Warszawa

Ośrodek Leczenia Uzależnień w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL oferuje kompleksowe odtrucia po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach, jesteśmy legalną placówką posiadamy status NZOZ i wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

To dzięki skutecznemu odtruwaniu w naszym prywatnym ośrodku detoksykacji, organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami - jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że pacjent zyskuje siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki zatroszczą się o to, by proces odtruwania organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie.

Odtruwanie organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze czy też leki, przeprowadzamy w taki sposób, aby pacjent w jak w najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Doświadczony zespół medyczny nadzoruje proces detoksykacji reagując na potrzeby i oczekiwania Pacjenta. Nasz prywatny detoks gwarantuje kompleksowe badania i sksuteczną pomoc w najtrudniejszych przypadkach.

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem. Dbamy o to aby pacjent, zaraz procedurze medycznej jaką jest detoks organizmu, miał dostęp do specjalistów, którzy zdiagnozują problem i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by uwolnić się z choroby jaką jest uzależnienie. Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich informacji. Detoksykacja organizmu to pierwszy krok w stronę zdrowia.

Odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach są świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!

Dowóz Pacjentów obejmuje między innymi wszystkie rejony miasta stołecznego Warszawy: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka to rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Dane Kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121