15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Ośrodek Leczenia Uzaleznień

Detoks i Odtrucia Organizmu

Detoks - bezpieczne odtrucia po alkoholu, narkotykach i lekach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczne miejsce, dedykowane osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy. Komfort pacjenta oraz jego bezpieczeństwo podczas detoksykacji to nasze główne cele i atuty. Detoks alkoholowy, detoks narkotykowy, detoks polekowy. Oferujemy Bezpieczne odtrucia organizmu! Obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Dlatego przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem wszelakich substancji 24h/7. Konieczność całodobowej reakcji na potrzeby Pacjentów sprawia, że nasz zespół jest w ciągłej gotowości.

prywatny
oddział detoksykacji

Detoks Warszawa

Ośrodek Leczenia Uzależnień w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL oferuje kompleksowe odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach, jesteśmy legalną placówką posiadamy status NZOZ i wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

To dzięki skutecznemu odtruwaniu organizmu w naszym prywatnym ośrodku detoksykacji, organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami - jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że pacjent zyskuje siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki zatroszczą się o to, by proces odtruwania organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie, jednocześnie przynosząc pożądane rezultaty.

Detoks – wsparcie doświadczonych specjalistów

Odtruwanie organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze czy też leki, przeprowadzamy w taki sposób, aby pacjent w jak w najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Doświadczony zespół medyczny nadzoruje proces detoksykacji reagując na potrzeby i oczekiwania Pacjenta. Nasz prywatny detoks gwarantuje kompleksowe badania i sksuteczną pomoc w najtrudniejszych przypadkach.

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem. Dbamy o to aby pacjent, zaraz procedurze medycznej jaką jest detoks organizmu, miał dostęp do specjalistów, którzy zdiagnozują problem i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by uwolnić się z choroby jaką jest uzależnienie. Jesteśmy do Twojej stałej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich informacji. Detoksykacja organizmu to pierwszy krok w stronę zdrowia.

Ośrodek Detoksykacji MedJol – pomoc dla Pacjentów z całej Polski i zagranicy

Odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach są świadczone w naszym Ośrodku Detoksykacji w Czersku koło Warszawy. W ramach udzielanych prywatnych świadczeń medycznych nie obowiązuje rejonizacja. Dzięki temu przyjmujemy Pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Zapewniamy przewóz Pacjentów komfortowym samochodem gwarantując 100% dyskrecję!

Dowóz Pacjentów obejmuje między innymi wszystkie rejony miasta stołecznego Warszawy: Warszawa - Bemowo, Warszawa - Białołęka, Warszawa - Bielany, Warszawa - Mokotów, Warszawa - Ochota, Warszawa - Praga-Południe, Warszawa - Praga-Północ, Warszawa - Rembertów, Warszawa - Śródmieście, Warszawa - Targówek, Warszawa - Ursus, Warszawa - Ursynów, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wesoła, Warszawa - Wilanów, Warszawa - Włochy, Warszawa - Wola, Warszawa - Żoliborz.

Obręb dowozu Pacjenta do naszego ośrodka to rejony całego województwa Mazowieckiego i miast wokół Warszawy takich jak: Piaseczno i okolice, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Pruszków, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Serock, Półtusk, Otwock, Radom, Grójec, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Kozienice, Kołbiel.

Usługi Centrum Medycznego MedJol cechuje nie tylko orientacja na Pacjenta – w swojej działalności ogromny nacisk kładziemy przede wszystkim na poufność, doskonale rozumiejąc potrzebę anonimowości, co gwarantuje komfort korzystania z naszych usług.

Detoks po alkoholu

Profesjonalnie przeprowadzone odtrucie alkoholowe ma ogromne znaczenie dla stanu zdrowia Pacjenta. Detoks alkoholowy polega na wyeliminowaniu szkodliwych substancji oraz różnego rodzaju toksyn, które są efektem nadmiernego spożywania alkoholu, z organizmu człowieka. Odtrucie alkoholowe to szansa na przerwanie ciągu alkoholowego i przede wszystkim – pierwszy krok terapii uzależnień. Warto pamiętać, że detoks niestety może spowodować pojawienie się zespołu abstynencyjnego, którego objawem jest, m.in., drżenie rąk, bezsenność czy biegunki. Odtrucie alkoholowe wykonywane w naszym ośrodku odbywa się pod kontrolą lekarza, z poszanowaniem potrzeb Pacjenta.

Detoks po narkotykach

Detoks narkotykowy prowadzony w ośrodku MedJol pozwala na usunięcie z organizmu Pacjenta substancji psychoaktywnych. Odtrucie odbywa się w warunkach stacjonarnych, a cały proces jest kontrolowany przez doświadczonych lekarzy. Kadra medyczna ośrodka pozostaje do dyspozycji Pacjentów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. To, ile w praktyce będzie trwał detoks narkotykowy to kwestia wysoce indywidualna, zdeterminowana przez stan Pacjenta, czas trwania nałogu oraz rodzaju uzależniających substancji, jakie Pacjent przyjmował. Podobnie jak w przypadku detoksu alkoholowego, odtruwanie jest początkiem procesu wychodzenia z uzależnienia – po zakończeniu detoksu Pacjent powinien rozpocząć terapię uzależnienia.

Detoks po dopalaczach

Odtruwanie organizmu po dopalaczach polega na usunięciu z ciała Pacjenta toksycznych substancji, które są wynikiem ich zażywania. Z uwagi na bezpieczeństwo Pacjentów i skuteczność detoksu, odbywa się on stacjonarnie. Zespół medyczny ośrodka dokłada starań, żeby proces detoksu był możliwie jak najmniej uciążliwy dla Pacjentów, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Priorytetem jest dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z naszych usług. Co więcej, detoks jest wspomagany zastosowaniem witamin z grupy B oraz soli mineralnych. W czasie odtruwania przywracany jest również odpowiedni poziom płynów i elektrolitów.

Detoks po lekach

Detoks polekowy może być związany z pojawieniem się zespołu abstynencyjnego, dlatego Centrum Medyczne MedJol proponuje odtruwanie w postaci pobytu stacjonarnego. Każdy Pacjent korzystający z naszej pomocy jest traktowany indywidualnie, dlatego zanim Pacjent zostanie poddany detoksowi, lekarz przeprowadza drobiazgowy wywiad, który jest źródłem informacji pomocnych w ustaleniu najbardziej optymalnego sposobu postępowania. MedJol, poza wsparciem lekarskim i pielęgniarskim, proponuje także możliwość skorzystania z opieki psychologicznej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odtrucie alkoholowe, detoks po narkotykach, jak również odtruwanie organizmu po lekach lub dopalaczach to dla Pacjenta trudny proces, który wymaga poszanowania jego potrzeb oraz intymności. Centrum Medyczne MedJol dochowuje wysokich standardów postępowania medycznego, dbając o zagwarantowanie Pacjentom wygodnych warunków w czasie pobytu detoksykacyjnego. Detoks jest pierwszym krokiem do życia w trzeźwości i pokonania uzależnienia, oczywiście o ile Pacjent podejmie odpowiednie kroki zmierzające do dalszego leczenia.

Poza możliwością poddania się detoksowi, MedJol oferuje również profesjonalne leczenie narkomanii, lekomanii, alkoholizmu, hazardu oraz uzależnienia od gier i dopalaczy, bazując na terapii uzależnień prowadzonej pod okiem doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych terapeutów.

Dane Kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121