ODDZIAŁ DETOKSYKACJI [24/H]

780 140 130

ODDZIAŁ TERAPII UZALEŻNIEŃ [24/H]

780 140 130

TERAPEUTA DYŻURNY OŚRODKA

510 280 121

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDJOL – Detoks Warszawa codziennie pomaga osobom uzależnionym i nadużywajacym środki odużające i psychoaktywne. Oferujemy bezpieczny detoks w warszawie i okolicach dla osób które nie potrafią poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego, narkotykowego i lekowego. Jako Prywatny Ośrodek Detoksykacji niesiemy skuteczną pomoc, niezależnie od substancji pod której wpływem znajduje się pacjent, niezależnie od pory dnia czy roku, Pacjent może liczyć na kompleksową opiekę medyczną i bezpieczne świadczenia medyczne odtruć organizmu, realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy Pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków oduzających, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia! Na życzenie dowozimy pacjentów dyskretnym samochodem z całej aglomeracji warszawskiej i z całego mazowsza!

W wieloletniej działalności medycznej Ośrodka MEDJOL Detoks Warszawa, odnosząc się jedynie do świadczeń medycznych – detoks organizmu po alkoholu, lekach i narkotykach, przeprowadziliśmy ponad 50 450 bezpiecznych odtruć organizmu. Dla nas to wystarczająca rekomendacja pracy, jaką od 2015 roku wykonujemy na rzecz ratowania i przywracania zdrowia naszych Pacjentów. Nasz prywatny ośrodek detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. To tu udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym i nadużywajacym, chcących skorzystać z odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach.

Czytaj więcej…

Twoja decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe i przerwać ciąg uzależnienia, nie należy do prostych. Czasami chęć poddania się odtruciu organizmu w ośrodku detoksykacji jest następstwem pewnych tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z nałogiem. Detoks organizmu, który przeprowadzamy w Prywatnym Ośrodku Detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa, to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu i uzależnienia. Niezmiernie cieszymy się z Twojej decyzji o podjęciu leczenia odwykowego, w niniejszym artykule przedstawimy Tobie kilka faktów o naszym podejściu do bezpiecznego odtrucia organizmu po środkach psychoaktywnych, odurzających i lekach.

Odtrucia organizmu w ośrodku detoksykacji MEDJOL Detoks Warszawa

Kompleksowe odtrucie organizmu po środkach psychotropowych i odurzających jest pierwszym etapem w odwykowym leczeniu uzależnień oraz jedynym skutecznym sposobem na przerwanie ciągu. Detoks organizmu to proces trwający z reguły 3-14 dni, a w przypadku wielu leków psychotropowych, nasennych i opiatów nawet kilka miesięcy. Niezależnie od substancji, detoks organizmu w Prywatnym Ośrodku Detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa przeprowadzany jest pod całodobową kontrolą lekarzy i wykwalifikowanego personelu medycznego. Detoks organizmu i przerywanie ciągu, polegają na oczyszczeniu organizmu z toksyn, uzupełnieniu niedoboru w składnikach odżywczych i mineralnych. Natomiast w ramach terapii farmakologicznej podczas detoksu podaje się specjalistyczne preparaty, które mają działanie uspokajające i stabilizujące funkcje organizmu tym samym redukujące nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego. Detoks ma więc na celu przede wszystkim wzmocnienie i regeneracje organizmu po długotrwałym nadużywaniu środków odurzających takich jak alkohol i narkotyki czy też substancji psychoaktywnych jakimi są leki, oraz eliminacje objawów odstawiennych. Istotnym elementem oferowanych przez nasz ośrodek detoksykacji świadczeń, jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas całej procedury medycznej i gwarancja całodobowej opieki medycznej. Gdyż przerywanie ciągu nawet kilku dniowego może stanowić zagrożenie Twojego zdrowia i życia.

Detoks organizmu w Ośrodku Detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa, dedykowany jest dla osób, które nie mogą przerwać ciągu alkoholowego czy narkotykowego oraz mają trudności w odstawieniu nadużywanych leków. Oferowane przez nasz ośrodek detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa świadczenia medyczne polecamy osobom, u których objawia się zespół abstynencyjny oraz osobom, które czują, że straciły kontrolę nad swoim życiem poprzez nadużywanie substancji psychoaktywnych. Detoks organizmu polecamy również osobom intensywnie imprezującym w weekendy.

Musisz wiedzieć że samodzielne przerywanie ciągu stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla Twojego życia i zdrowia, nasi lekarze poprzez wykonanie kompleksowych badań, zastosują farmakoterapię, która bezpiecznie wyeliminuje wszelkie objawy zespołu abstynenckiego i zregeneruje Twój organizm na poziomie komórkowym.

Z naszej wieloletniej praktyki medycznej wynika, że przeprowadzenie odtrucia w warunkach dedykowanych czyli w ośrodku detoksykacji znacząco zwiększa szansę na powodzenie właściwiej terapii uzależnień i eliminuje większość niepożądanych objawów odstawiennych. Warto wskazać, że na czas detoksu organizmu wpływają również indywidualne predyspozycje i cechy jednostki osobowej. Z tego względu detoks organizmu może trwać od kilku dni (detoks alkoholowy) do nawet kilkunastu miesięcy (liczne przypadki uzależnienia od leków ( detoks polekowy) i twardych narkotyków – detoks narkotykowy oraz opiatów). Należy wskazać, że detoks organizmu stanowi pierwszy krok w podjęciu właściwej terapii. Co ważne, w sytuacji, kiedy doszło do jednorazowego odurzenia się substancją psychoaktywną, warto również skorzystać z szybkiej formy oczyszczania organizmu – jednodniowy detoks, który ma na celu przywrócenie równowagi w organizmie i przywrócenie dobrego samopoczucia.

Do ośrodka detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa przyjmujemy osoby, które chcą odtruć organizm ze szkodliwych substancji nagromadzonych w wyniku przyjmowania środków psychoaktywnych i odurzających, co ważne niezależnie od stanu w jakim się obecnie znajdujesz oraz substancji którą zażywałeś. Jako jedni z nielicznych ośrodków detoksykacji w Warszawie, przyjmiemy cię na detoks organizmu pomimo iż jesteś pod wpływem środków psychoaktywnych i odurzających.

Detoks organizmu w Ośrodku Detoksykacji MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 – co zapewniamy

Należy pamiętać, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do stanu zdrowia, oczekiwań i potrzeb w trakcie całego procesu detoksykacji, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego i wybór bezpiecznej dla Twojego życia i zdrowia metody odtrucia organizmu. W ramach kompleksowej oferty detoks alkoholowy, detoks narkotykowy i detoks polekowy w naszym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 zapewniamy konsultacje z lekarzem, dodatkowe specjalistyczne konsultacje psychiatryczne i co najważniejsze całodobową opiekę medyczną. Możesz być pewien że zaopiekujemy się Tobą, i bezpiecznie odtrujemy twój organizm z alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy bez zbędnych komplikacji dla twojego zdrowia. Z racji iż twoje ciało będzie się regenerować możesz liczyć na pełne wyżywienie dostosowane do Twoich indywidualnych upodobań. A przez cały pobyt zakwaterowany będziesz w naszych komfortowych pokojach.

Pełna gwarancja anonimowości i dyskrecji świadczeń detoksykacji

Będąc pacjentem Ośrodka MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa. Możesz również liczyć na to iż udzielimy na Twoje wyraźne życzenie wsparcia dla Twoich najbliższych.

Detoks organizmu po… W domu czy w ośrodku detoksykacji?

Dlaczego domowy detoks po środkach psychoaktywnych i odużających nie jest dobrym pomysłem? Czas wizyty do godziny, koszt dla pacjenta 300 – 1000 złotych za oględziny, wypisanie recepty (jeśli kac doktorek ma uprawnienia – a w wielu przypadkach niema), podłączenie kroplówki i właściwie koniec pracy dla kac doktorka – kawkę dopić, odliczyć gotóweczkę, pacjenta zostawić a jak coś to niech rodzina dzwoni po pogotowie. Straszne prawda? Ale tak wygląda świat odtruć domowych!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odstawieniu substancji uzależniających takich jak alkohol, narkotyki oraz leki można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce jednak odtrucie organizmu w domu pacjenta stanowi dla niego zagrożenie życia i zdrowia! Nie wierz w cudowne oferty kac – kroplówek i doktorków szarlatanów działających bez uprawnień, jeżdżących niczym domokrążcy po domach – sama kroplówka i tabletka to za mało by skutecznie przerwać ciąg i odtruć organizm. Pamiętaj że walczymy o Twoje życie i zdrowie, tutaj nie ma miejsca na paramedyczne patologie!

Praktycznie co dziennie przyjmujemy do ośrodka detoksykacji pacjentów w stanie zagrożenia życia po nieudanym domowym detoksie. Pamiętać należy że detoksykacja w wyspecjalizowanym ośrodku detoksykacji minimalizuje objawy zespołu odstawienia ponad to leczy choroby współistniejące i zwiększa Twoje szanse na odstawienie używek ratując Twoje życie i zdrowie.

W Internecie kac doktorki oferują cudowne kroplówki wzmacniające, uzupełniające, zawierające antyoksydanty, tak najczęściej piszą i wychwalają swoje sprawdzone mieszanki leków i witamin jako jedyną i wyjątkową kombinację środków medycznych oraz suplementów, pozwalających bardzo efektywnie i szybko odtruć organizm w jedną godzinę! Niedawno wyczytaliśmy na jednej ze stron pewnego „kroplówkowego kac doktorka”, iż po jego kuracji każda osoba mająca problem z alkocholem i narkotykami poddana jego zabiegowi bardzo szybko odzyskuje pełnię sił. Są to osoby bez minimum wiedzy o leczeniu osób uzależnionych a ich działania to skrajna nieodpowiedzialność. Czy stać cię na takie ryzyko?

Detoks organizmu w bezpiecznych warunkach podwarszawskiego ośrodka

Do naszego ośrodka detoksykacji MEDJOL Detoks Warszawa – zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przerwać ciąg uzaleznienia i poddać się odtruciu w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Proces detoksu odbywa się u nas pod kontrolą specjalistów, którzy otaczają pacjentów opieką od samego początku, by cała procedura medyczna odbyła się w sposób bezpieczny oraz zakończyła się sukcesem w postaci wyeliminowania zespołu odstawienia i przywrócenia dobrego samopoczucia oraz świadomego myślenia.

Nasza pomoc medyczna koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjenta i obejmuje następujące działania: ocenę stanu zdrowia i stopnia zatrucia organizmu – w razie konieczności przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, aby rozpoznać czynniki ryzyka wystąpienia powikłań detoksu, badanie kondycji psychicznej. W celu zapewnienia pełnego komfortu zapewniamy również pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Dzięki całodobowej opiece medycznej zapewniamy zastosowanie bezpiecznych środków farmakologicznych, podawanie leków łagodzących fizyczne i psychiczne objawy zespołu odstawienia, nawadnianie organizmu i odżywianie odpowiednią dietą, uzupełnianie elektrolitów oraz witamin przyśpieszających regenerację organizmu i przywrócenie mu równowagi, bieżące monitorowanie stanu psychofizycznego pacjenta.

Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci naszego ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 podczas detoksu mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę.

Detoks organizmu po substancjach psychoaktywnych (lekach, alkoholu, narkotykach czy dopalaczach) powinien odbywać się w profesjonalnych kontrolowanych warunkach ze względu na uciążliwe dolegliwości somatyczne i objawy psychiczne, które pojawiają się po odstawieniu środków psychoaktywnych i odużajacych. Należy podkreślić, że detoks przeprowadzony w warunkach oferowanych przez Ośrodek Detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa jest bezpieczny, komfortowy dla Pacjenta, aniżeli ten przeprowadzany w jego domu, gdyż procedury medyczne są ukierunkowane indywidualnie do stanu Pacjenta. Dodatkowo bardzo często domowy detoks określany jest jako nieskuteczny, gdyż Pacjent nie ma zapewnionej odpowiedniej opieki, co zwiększa ryzyko ponownego sięgnięcia po substancje psychoaktywne i dochodzi do przerwania ciągłości detoksu. Należy pamiętać że detoks organizmu to działania, których celem jest przede wszystkim zwalczenie nieprzyjemnych objawów zatrucia konkretną substancją psychoaktywną i redukcja objawów odstawiennych. W tym znaczeniu w warunkach domowych dąży się tylko do uzupełnienia elektrolitów i substancji odżywczych w organizmie, przyjmowanie tabletek na kaca i uzupełnianie płynów. Niemniej jednak domowy detoks ma niewiele wspólnego z odtruciem przeprowadzonym w naszym ośrodku detoksykacji.

MEDJOL – Detoks Warszawa to – Ośrodek Detoksykacji z wieloletnim doświadczeniem, w którym realizowane są świadczenia detoksu po alkoholu, dopalaczach, narkotykach i lekach pod pełną kontrolą personelu medycznego. Detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach uważamy jako integralny element kompleksowego leczenia uzależnień. Ośrodek Detoksykacji MEDJOL – Detoks Warszawa to miejsce, w którym pomoc otrzymają osoby będące pod wpływem różnych środków odurzających – leków, dopalaczy, narkotyków i alkoholu.

Na odtrucia organizmu po środkach psychoaktywnych i odurzających mogą się do nas zgłaszać osoby z całej Polski. Dysponujemy nie tylko właściwymi warunkami lokalizacyjnymi do tego, aby przeprowadzać medyczne świadczenia detoksu organizmu w Warszawie i na Mazowszu, ale także dysponujemy doświadczonym personelem medycznym z uprawnieniami. Gwarantujemy więcej niż pomoc na tym etapie walki z nałogiem. Poza odtruciem organizmu zapewniamy także dalsze leczenie uzależnień pod okiem najlepszych specjalistów od terapii uzależnień i leczenia chorób współistniejących przy uzależnieniach. Z ich pomocą można zbudować solidny fundament do życia w abstynencji. Pamiętaj – odtrucie organizmu i przerwanie ciągu może być pierwszym krokiem do tego, aby podjąć walkę z nałogiem!

Ośrodek Detoksykacji – MEDJOL Detoks Warszawa to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca status NZOZ tym samym posiada wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewniamy całodobową opiekę lekarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Przebieg detoksu organizmu dostosowujemy w sposób indywidualny. Pierwszym etapem detoksu organizmu, jest dokładne badanie Pacjenta w chwili jego przyjęcia do naszej placówki. W NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa przeprowadzamy szereg badań, aby uzyskać informację odnośnie ogólnego stanu zdrowia, stanu narządów wewnętrznych oraz ilości, rodzaju substancji odurzającej i czasu jej zażywana przez Pacjenta. Lekarz na podstawie szczegółowych badań dobiera indywidualny sposób i czas przeprowadzania medycznego odtrucia organizmu. Między innymi dzięki takiej procedurze, gwarantujemy naszym Pacjentom w pełni bezpieczne świadczenia medyczne detoksu organizmu!

wpływ substancji uzależniających na organizm

Detoks polekowy

Napisane przez Piotr Strojnowski.

CO TO JEST DETOKS POLEKOWY? Długotrwałe przyjmowanie leków, szczególnie z grupy opioidów, barbituranów czy benzodiazepin, wywołuje silne uzależnienie psychiczne i fizyczne. Dlatego też, nagłe odstawienie lub znaczne ograniczenie ilości przyjmowanych środków, skutkuje poj...

Kontynuuj czytanie
zatrucie dopalaczami objawy pierwsza pomoc i leczenie Medjol.pl

Detoks po dopalaczach

Napisane przez Piotr Strojnowski.

CO TO JEST DETOKS PO DOPALACZACH? Detoks po dopalaczach to nic innego jak oczyszczenie organizmu z substancji toksycznych, które zbliżone jest do detoksykacji po narkotykach. Substancje psychoaktywne, które zawarte są w dopalaczach wywołują uzależnienie psychiczne i fizy...

Kontynuuj czytanie
objawy uzależnienia od sterydów

Detoks narkotykowy

Napisane przez Piotr Strojnowski.

CO TO JEST DETOKS NARKOTYKOWY? Narkotyki to substancje psychoaktywne, których długotrwałe zażywanie skutkuje powstaniem silnego uzależnienia fizycznego i psychicznego. Dlatego też wynikiem nagłego ograniczenia lub odstawienia narkotyków, twardych czy miękkich, jest pojaw...

Kontynuuj czytanie
detoks alkoholowy warszawa Medjol.pl

Detoks alkoholowy

Napisane przez Piotr Strojnowski.

CO TO JEST DETOKS ALKOHOLOWY? Alkohol to substancja, która zawiera wiele toksyn. Nadmierne spożycie napojów wysokoprocentowych prowadzi do zatrucia organizmu i zaburzeń w gospodarce jonowo-elektrolitowej, a także niedoborów witamin i minerałów. Detoks alkoholowy to nic i...

Kontynuuj czytanie

Chcesz skorzystać
ze wsparcia ośrodka uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość Oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Skontaktuj się z nami

Skuteczne
leczenie
uzależnień

Już dzisiaj skorzystaj z konsultacji terapeutycznych i przekonaj się o skuteczności programu leczenia Centrum Medycznego Medjol.

Zobacz, co może dla Ciebie zrobić

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button