Skip to main content

Detoks Alkoholowy

Detoks Warszawa 24h/7, odtrucia po alkoholu.
Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL przeprowadza
bezpieczne odtrucia organizmu - detoks po alkoholu i przerywanie ciągu...

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Odtrucia organizmu i detoks alkoholowy Warszawa
Detoks i odtrucia po alkoholu Warszawa

Odtrucia
po alkoholu Warszawa

Starannie dobrana metodologia odtruć w ośrodku - detoks po alkoholu, pomoże bezpiecznie przerwac Twój ciąg alkoholowy i wyeliminuje zespół odstawienny!

Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie odzyskać zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, niezależnie od tego jak długi był Twój ciąg alkoholowy, jaki jest twój stan zdrowia. Dzięki naszemu doswiadczeniu opuścisz ośrodek po detoksie alkoholowym jako osoba trzeźwa, zregenerowana i gotowa do odbudowania swojego świata!
 • Indywidualne i sprawdzone metody
 • Komfortowe warunki
  Komfortowe warunki
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Doświadczona kadra medyczna
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Przystępne ceny
Detoks i odtrucia po alkoholu warszawa

Ośrodek Leczenia Uzależnień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7. Każdego dnia wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby naużywającej i uzależnionej, która chce przerwać ciąg i podjąć leczenie uzależnienia od alkoholu. Oferujemy bezpieczną i starannie opracowaną wedle światowych standardów medycznych, indywidualną metodologię odtruć detoksykacyjnych dla osób pod wpływem alkoholu.

Detoks po alkoholu w ośrodku NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa gwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu poprzez odtrucie organizmu po alkoholu i indywidualnie dobraną farmakoterapię całkowicie eliminującą zespół odstawienia alkoholowego.

Po ciągu picia alkoholu nie wolno gwałtownie go odstawiać, gdyż takie odstawienie stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam ciąg alkoholowy przejawia równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w organiźmie może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem możesz odtruć pod opieką specjalistów w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach medycznych jakie oferuje Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa.

Odtrucie alkoholowe należy do jednego z procesów leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Proces medycznego odtrucia nazywany jest również jako detoks po alkoholu lub detoksykacja alkoholowa. Zespół odstawienia alkoholowego występuje u osób uzależnionych od alkoholu i nadużywających alkohol. Bardzo często objawia się po ciągu picia jak i również w wyniku nadużycia alkoholu - podczas imprezy. Zespół odstawienia pojawia się w kilka do kilkunastu godzin po ograniczeniu spożycia alkoholu lub jego całkowitym odstawieniu. W naszym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa udzielamy bezpiecznego, skutecznego i bezbolesnego odtrucia po alkoholu, jak również przeprowadzamy detoks po innych niebezpiecznych dla organizmu człowieka środkach psychoaktywnych. Wszystkie zabiegi detoksu organizmu zatrutego alkoholem - przeprowadzamy wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarzy.

Prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa, codziennie pomaga poprzez detoks osobom uzależnionym i nadużywajacym Alkohol. W ramach oferowanych świadczeń medycznych odtrucia po alkoholu, dowozimy pacjentów do naszego ośrodka dyskretnym samochodem z całej aglomeracji warszawskiej i również z całego mazowsza!

Niesiemy skuteczną i bezpieczną pomoc dla osób które nie potrafią poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego. Jako Prywatny Ośrodek Detoksykacji oferujemy wsparcie poprzez odtrucia detoksykacyjne po alkoholu, niezależnie od pory dnia czy roku. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną i bezpieczne świadczenia detoksu po alkoholu realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy Pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków oduzających, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia!

Do naszego ośrodka detoksykacji pod warszawą na odtrucia po alkoholu zgłasza się bardzo duża liczba osób, tym samym możesz być pewien że nie tylko Ty borykasz się z tym problemem. Uzależnienie od alkoholu jest bowiem najczęstszą formą uzależnienia, która według statystyk dotyczy niemal 4,5% Polaków powyżej 18 roku życia. Alkoholizm jest to nałóg, który stopniowo niszczy zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Należy zwrócić uwagę na fakt iż granica pomiędzy uzależnieniem a nadużywaniem alkoholu jest bardzo cieńka i bardzo łatwo przeoczyć moment w którym osoba nadużywająca alkohol staje się od niego uzależniona. Detoks po alkoholowy jest zazwyczaj pierwszym krokiem do podjęcia walki z chorobą, aby przerwać ten groźny ciąg lub również krokiem by niedopuścić do uzależnienia. Bardzo często detoks alkoholowy przeprowadzamy u osób jeszcze nieuzależnionych ale nadużywających alkohol, lub u osób jedynie potrzebujących pomocy po incydentalnym zatruciu alkoholem.

Należy pamiętać że odtrucia alkoholowe to złożony proces medyczny, który u każdego Pacjenta przebiega w inny sposób i w innym czasie, w zależności od indywidualnych czynników zdrowotnych i ewentualnych chorób toważyszących uzależnieniu od alkoholu. Czas trwania leczenia detoksykacyjnego oraz formę odtrucia organizmu po zatruciu alkoholem w Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 zawsze ustala i zaleca lekarz prowadzący. Czas trwania detoksu organizmu jest zależny od następujących czynników jakimi jest stan zdrowia Pacjenta, okres spożywania oraz ilość wypitego alkoholu, stopień uzależnienia i choroby towarzyszące uzaleznieniu.

W wieloletniej działalności medycznej Ośrodka NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa, odnosząc się jedynie do świadczeń medycznych odtruć organizmu, detoks po alkoholu przeprowadziliśmy tysiące razy! Tym samym ratując życie i zdrowie tysiącom pacjentów, poprzez bezpiecznie odtruwanie i przewranie ciągów alkoholowych. Dla naszego zespołu medycznego to wystarczająca rekomendacja pracy, jaką od 2015 roku wykonujemy na rzecz ratowania i przywracania zdrowia naszych Pacjentów.

Twoja decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe poprzez detoks alkoholowy i przerwać ciąg uzależnienia, nie należy do prostych. Czasami chęć poddania się odtruciu po alkoholu w ośrodku detoksykacji jest następstwem Twoich tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z nałogiem. Detoks po alkoholu, który przeprowadzamy w Prywatnym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Detoks Warszawa, to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego i chcą przestać pić. Niezmiernie cieszymy się z Twojej decyzji o podjęciu leczenia odwykowego - leczenie alkoholizmu, w niniejszym dziale przedstawimy Tobie kilka faktów o naszym podejściu do bezpiecznego odtrucia organizmu po alkoholu.

Gdzie przeprowadzamy

DETOKS Alkoholowy

Nasz prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. To tu udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym i nadużywajacym alkohol, chcących skorzystać z odtrucia jakim jest przerwanie ciągu i detoks organizmu po alkoholu.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczny ośrodek detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy.

Z naszej wieloletniej praktyki medycznej wynika, że przeprowadzenie detoksu i przerwania ciągu alkoholowego w warunkach dedykowanych czyli w komfortowym ośrodku detoksykacji znacząco zwiększa szansę na powodzenie właściwiej terapii uzależnień i eliminuje większość niepożądanych objawów odstawiennych. Warto wskazać, że na przebieg detoksu organizmu po alkoholu wpływają również indywidualne predyspozycje i cechy jednostki osobowej, aspekt zarzywania innych substancji psychoaktywnych innych niż alkohol oraz choroby towarzyszące uzależnieniu. Z tego względu detoks organizmu po alkoholu trwa od 24 godzin do kilkunastu dni. Detoks alkoholowy przeprowadzamy w naszym specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień, w formie stacjonarnej. Pacjenci znajdują się pod stałą, całodobową opieką lekarzy, pielęgniarek i psychoterapeutów, którzy dbają o bezpieczeństwo procedury medycznej oraz kompleksowo i profesjonalnie zajmują się każdym przypadkiem uzależnienia.

Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci naszego Ośrodka Leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa, podczas realizacji świadczeń detoksu mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę.

Do ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa przyjmujemy pacjentów, którzy chcą odtruć organizm ze szkodliwych substancji nagromadzonych w wyniku przyjmowania środków psychoaktywnych i odurzających, co ważne niezależnie od stanu w jakim się w chwili przyjęcia do ośrodka na detoks znajdują oraz niezaleznie od ilości alkoholu który wypili. Jako jedni z nielicznych ośrodków detoksykacji w Warszawie, przyjmujemy na detoks alkoholowy Pacjentów będących pod wpływem alkoholu.

DETOKS Alkoholowy

Jak przebiega

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta, niezależnie od jego jednostek chorobowych czy też okresu w którym nadużywał alkoholu... Alkohol, wiemy jak bezpiecznie odtruwać!

Należy pamiętać że odtrucia alkoholowe to złożony proces medyczny, który u każdego przebiega w inny sposób i w innym czasie, w zależności od indywidualnych czynników zdrowotnych i ewentualnych chorób toważyszących uzależnieniu. Czas trwania leczenia detoksykacyjnego oraz formę odtrucia organizmu po zatruciu alkoholem w Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa zawsze ustala i zaleca lekarz prowadzący. Czas trwania detoksu organizmu po alkoholu jest zależny od następujących czynników jakimi jest stan zdrowia Pacjenta, zażywana substancja okres jej zażywania, stopień uzależnienia oraz choroby towarzyszące. Czas hospitalizacji w ramach detoksu po alkoholu trwa od 3 do 14 dni, w przypadku incydentalnego nadużycia alkoholu od 24 do 36 godzin.

Pragniemy podkreślić, że zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dostosowane do stanu zdrowia, oczekiwań i realnych potrzeb zdrowotnych w trakcie całego procesu detoksykacji poalkoholowej, a także pakiet kompleksowych badań gwarantujących skuteczny dobór wsparcia farmakologicznego i wybór bezpiecznej dla życia i zdrowia metody przerwania ciągu i odtrucia organizmu z alkoholu. W ramach kompleksowej oferty detoksu organizmu po alkoholu, zapewniamy konsultacje z lekarzem, specjalistyczne konsultacje psychiatryczne, całodobową opiekę medyczną. Możesz być pewien że zaopiekujemy się Tobą, i bezpiecznie odtrujemy twój organizm z alkoholu.

Nasza pomoc medyczna koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjenta i obejmuje następujące działania: ocenę stanu zdrowia i stopnia zatrucia alkoholem – w razie konieczności przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, aby rozpoznać czynniki ryzyka wystąpienia powikłań detoksu, badanie kondycji psychicznej w celu ustalenia najlepszych metod pomocy psychologicznej i ewentualnego zastosowania środków farmakologicznych, podawanie leków łagodzących fizyczne i psychiczne objawy zespołu odstawiennego, nawadnianie organizmu i zastosowanie odpowiedniej diety, uzupełnianie elektrolitów oraz witamin przyśpieszających regenerację organizmu i przywrócenie mu równowagi, bieżące monitorowanie stanu psychofizycznego pacjenta.

Po przyjęciu na detoks alkoholowy, lekarz przystępuje do oceny ogólnego stanu zdrowia i wydolności Pacjenta. Jeśli na podstawie któregokolwiek z wykonanych, w ramach kompleksowego pakietu, badań dojdzie wyniknie, że stan Pacjenta bezpośrednio zagraża jego życiu, w pierwszej kolejności podejmujemy czynności mające na celu ratowanie życia! Jeśli stan Pacjenta, nie zagraża bezpośrednio jego życiu, lekarz na podstawie wykonanych badań, oraz kompleksowego wywiadu ustala schorzenia i ewentualne przeciwwskazania dotyczące poszczególnych leków w terapii farmakologicznej; następnie odpowiednio dobiera składniki płynu infuzyjnego, który służy do przetoczenia płynów, co skutkuje usunięciem z krwioobiegu szkodliwych substancji.

Podawane w trakcie odtrucia leki, mają na celu wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, oraz zlikwidowanie dolegliwości związanych z nadmiernym spożywaniem wcześniej alkoholem - leczenie zespołu odstawiennego. Głównym założeniem detoksu po alkoholu jest przywrócenie Pacjenta do równowagi fizycznej, poprawa samopoczucia, usunięcie psychofizycznego przymusu picia oraz regeneracja organizmu!

W ramach procedury medyczno - farmakologicznej, Pacjentom dożylnie podajemy specjalistyczne płyny infuzyjne, zawsze indywidualnie dobierane. Ważna jest także suplementacja jonów, najczęściej są to jony Potasu i Magnezu, najpowszechniej używane preparaty to KCl, MgS04, KIG (Potas + Insulina + Glukoza). Zaleca się również podanie Pacjentom witaminy B1. Objawy wegetatywne leczymy przeważnie za pomocą Beta-blokerów, stosowanie klonidyny jest mniej powszechne z powodu częstych niepożądanych objawów. Do leczenia objawów psychicznych Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych podczas detoksu alkoholowego głównie wykorzystuje się Relanium, Lorafen, Oxazepam rzadziej Klorazepat. Stosowany z dużym powodzeniem dotychczas Klometiazol (Hemineuryna) obecnie jest rzadziej wykorzystywany z powodu konieczności częstego podawania, wywoływania zaburzeń w układzie oddechowym i dużej komponenty uzależniającej. Benzodiazepiny podaje się w zależności od stanu pacjenta na dwa sposoby, według schematu lub w zależności od nasilenia objawów AZA, co 1-2 godziny do ich ustąpienia. Stosowanie neuroleptyków standardowo w Alkoholowym Zespole Abstynencyjnym zwiększa śmiertelność dlatego tego środka niepodajemy. W leczeniu AZA stosujemy także inhibitory pompy protonowej oraz leki hepatoprotekcyjne.

Odtrucia organizmu po alkoholu mają więc na celu przede wszystkim wzmocnienie i regeneracje organizmu po długotrwałym nadużywaniu tego środka, oraz eliminacje objawów odstawiennych. Istotnym elementem oferowanych przez nasz ośrodek detoksykacji świadczeń, jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas całej procedury medycznej i gwarancja całodobowej opieki medycznej. Gdyż przerywanie ciągu nawet kilku dniowego może stanowić dla Ciebie zagrożenie zdrowia i życia.

DETOKS

Komu dedykujemy odtrucia po alkoholu?

Oferowane świadczenia odtruć detoksykacyjnych po alkoholu w naszym ośrodku detoksykacji polecamy dla osób będących pod wpływem i nadużywających alkohol...

Do naszego Ośrodka Detoksykacji NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa na odtrucia po alkoholu zgłasza się bardzo duża liczba osób. Uzależnienie od alkoholu jest bowiem najczęstszą formą uzależnienia, która według statystyk dotyczy niemal 4,5% Polaków powyżej 18 roku życia. Alkoholizm jest to nałóg, który stopniowo niszczy zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Należy zwrócić uwagę na fakt iż granica pomiędzy uzależnieniem a nadużywaniem alkoholu jest bardzo cienka i bardzo łatwo przeoczyć moment w którym osoba nadużywająca alkohol staje się od niego uzależniona. Detoks alkoholowy jest zazwyczaj pierwszym krokiem do podjęcia walki z chorobą, aby przerwać ten groźny ciąg. Oprócz tego często detoks alkoholowy przeprowadzamy u osób jeszcze nieuzależnionych ale nadużywających alkohol, lub u osób jedynie potrzebujących pomocy po incydentalnym zatruciu alkoholem.

Detoks alkoholowy ratuje zdrowie i życie, a do tego jest pierwszym ważnym etapem leczenia uzależnienia, między innymi z tego powodu przyjmujemy pacjentów będących pod wpływem alkoholu niezależnie od pory dnia czy nocy. Przeprowadzenie detoksu po alkoholu wskazane jest w kilku przypadkach: gdy konieczne jest oczyszczenie organizmu z toksyn po zatruciu alkoholem przez osoby nadużywające, w celu przerwania ciągu alkoholowego u osób uzależnionych, przed rozpoczęciem terapii uzależnienia od alkoholu.

We wszystkich tych sytuacjach odtrucie ma na celu całkowite pozbycie się szkodliwych substancji wynikających z przemiany alkoholu w organizmie, a w konsekwencji do przywrócenia jego równowagi i regeneracji. W przypadku osób uzależnionych chodzi również o odpowiednie przygotowanie ich kondycji fizycznej do dalszej walki z nałogiem.

Czy świadczenia detoksu poalkoholowego są w pełni dyskretne i anonimowe?

Tak, jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w nasz statut działalności wpisane są gwarancje etyki, anonimowości i dyskrecji świadczeń medycznych.

Gwarantujemy Tobie że będąc pacjentem Ośrodka Leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych od alkoholu, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa!

Detoks alkoholowy,
jaka cena?

Komfortowe i bezpieczne odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach czy też lekach, sprawią że Twój organizm na nowo zacznie funkcjonować!

Detoks Alkoholowy Warszawa Cena
DETOKS Rapid +
2 000

1 doba w ośrodku detoksykacji. Pakiet dedykowany dla osób po krótkotrwałym spożywaniu alkoholu.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaPodstawowe badania
 • detoks warszawa cenaPodstawowa farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne

DETOKS PRO +

6900

7 dobowy detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach w ośrodku detoksykacji. Dedykowany dla osób po długich ciągach.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaRozszeżone badania
 • detoks warszawa cenaIndywidualna farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaPrzerywanie ciągu
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaKonsultacja Terapeutyczna
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
Detoks Alkoholowy Warszawa Cena

Gwarancja bezpiecznej procedury medycznej oraz całodobowej opieki!

Ośrodek Leczenia Uzaleznień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7, to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewniamy całodobową specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Detoks do domu

Detoks Alkoholowy Warszawa
z dojazdem do domu!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu z alkoholu, można przeprowadzić w warunkach domowych. Niestety w praktyce detoks w domu pacjenta stanowi ogromne zagrożenie życia i zdrowia!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, dbając o ich bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort. Oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod warszawą, wraz z usługą przyjazdu po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości. Do ośrodka detoksykacji dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski.

Szczegóły +

Detoks alkoholowy w domu czy w ośrodku detoksykacji?

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odstawieniu alkoholu można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce detoks organizmu w domu pacjenta ze względu na skomplikowane procedury medyczne stanowi zagrożenie życia i zdrowia, z tego powodu by zadbać o bezpieczeństwo i życie przewozimy Pacjentów z domu do naszego ośrodka detoksykacji!

Należy pamiętać aby unikać tak zwanych ,,odtruć domowych’’, gdzie leczenie prowadzone jest często przez osoby nie mające do tego kwalifikacji. W tym przypadku zabiegi takie często są przeprowadzane, gdy pacjent jest w stanie upojenia - dochodzi wtedy do interakcji alkoholu i leków, a więc stanowi to duże zagrożenie dla życia chorego. W każdym przypadku, gdy zdecydujemy się na detoks domowy, pamiętajmy by usługa była wykonana przy ciągłej asyście pielęgniarki, która będzie kontrolowała nasz stan zdrowia w trakcie odtruwania. Jeśli oferta, którą wybraliście Państwo nie zakłada całodobowej opieki pielęgniarki, nie decydujcie się na tego typu zabiegi, nawet jeśli będzie to przeprowadzał doświadczony lekarz.

Niestety osoby dotknięte nałogiem i nadużywające alkohol zazwyczaj wymagają pomocy zespołu specjalistów ze względu na opisany wyżej Alkoholowy Zespół Abstynencyjny. Pojawienie się objawów odstawiennych zwykle wywołuje u nich automatyczną chęć spożycia kolejnej dawki alkoholu w celu złagodzenia dolegliwości (wedle staropolskiego powiedzenia - czym się strułeś tym się lecz). Spożycie nawet niewielkiej jego ilości niestety uniemożliwia przerwanie ciągu alkoholowego i przywrócenie równowagi w organizmie, i jeszcze bardziej napędza mechanizm ciągu alkoholowego a przy jednoczesnym zażyciu leków uspakajających podanych przez pseudo kac ratownika w domu Pacjenta stanowi zagrożenie dla życia gdyż w organizmie Pacjenta cały czas znajduje się wysokie stężenie alkoholu.

Właśnie dlatego detoks po alkoholu przeprowadzany powinien być w specjalistycznych warunkach ośrodka detoksykacji, gdzie Pacjenci nie mają dostępu do napojów „wyskokowych” i ich stan zdrowia monitorowany jest przez całą dobę. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego odtruwanie alkoholowe powinno się przeprowadzać pod kontrolą specjalistów w bezpiecznych warunkach ośrodka uzależnień. Niestety większość z dolegliwości związanych z zespołem odstawiennym jest niebezpiecznych zarówno dla zdrowia, jak i życia. Napady padaczkowe, zaburzenia rytmu serca, czy psychiczne często wymagają interwencji lekarskiej i podania silnych środków farmakologicznych, co w warunkach domowych jest po prostu niemożliwe lub może być przeprowadzone zbyt późno, czego konsekwencjami może być zgon pacjenta. Sam zdecyduj czy warto narażać swoje zdrowie i życie dla pozornej oszczędności i wybraniu oferty detoksu do domu obiecującego przerwanie ciągu alkoholowego w godzinę za 350 zł! Czynników medycznych jest więcej, możemy o tym porozmawiać - pozostajemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę!

Cena detoksu w domu a cena detoksu w ośrodku? Czas wizyty w domu do godziny, koszt dla pacjenta 300 - 1000 złotych za oględziny, wypisanie recepty, podłączenie kroplówki i właściwie koniec pracy dla kac doktorka - kawkę dopić, odliczyć gotóweczkę, pacjenta zostawić a jak coś to niech rodzina dzwoni po pogotowie. Straszne prawda? Ale tak wygląda świat odtruć domowych! Przekonaj się sam czy warto ryzykować życie za kilka set złotych oszczędności, skożystaj z naszej oferty detoksu w ośrodku, oferujemy przystępne cenowo pakiety!

Kontakt Cennik

Doświad
czenie...

Niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Niczemu się nie dziwimy, jesteśmy dyskretni i po prostu wiemy co robić by bezpiecznie pokonoać Twój ciag alkoholowy i postawić cię na nogi! Dolącz do zwycięzców, poprzez bezpieczny detoks stańiesz na nogi!

Poprzez detoks alkoholowy pomogliśmy tysiącom pacjentów!

Wspieramy

nie tylko w nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń, nasi specjaliści odtrują Twój organizm po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach! Pomagamy też długo terminowo poprzez psychoterapię - terapia uzależnień

przeprowadzamy bezpieczne odtrucia!

Dogodna Lokalizacja

Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...

100% Dyskrecji i anonimowości

Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.

Komfortowe warunki

Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.

Dla Twojego Sukcesu

Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!

Dokumentacja Medyczna

Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.

Dla Twojego Zdrowia

Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7