Skip to main content

Detoks Narkotykowy

Detoks Warszawa 24h/7, odtrucia po narkotykach.
Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL przeprowadza
odtrucia organizmu - detoks po narkotykach...

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Odtrucia organizmu i detoks narkotykowy Warszawa

Odtrucia po narkotykach Warszawa

Bezpieczna metodologia odtruć po narkotykach w ośrodku odwykowym. Oferujemy detoks po wszelkich narkotykach, pomagamy bezpiecznie przerwać ciąg narkotykowy i eliminujemy zespół odstawienny!

Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie w przerwaniu ciągu narkotykowego, poprzez kompleksowe odtrucie ponarkotykowe zredukujemy zagrożenie zdrowia oraz życia, załagodzimy przykre objawy psychiczne i fizyczne zwane głodem i zejściem. W naszym ośrodku detoksykacji gwarantujemy indywidualne podejście do schorzeń pacjenta i głębokości uzależnienia, oraz metodologię dostosowaną do substancji którą Pacjent chce odstawić.
Detoks i odtrucia po narkotykach warszawa

Ośrodek Leczenia Uzależnień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7. Każdego dnia wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby naużywającej i uzależnionej, która chce przerwać ciąg i podjąć leczenie uzależnienia od narkotyków. Oferujemy bezpieczną i starannie opracowaną wedle światowych standardów medycznych, indywidualną metodologię odtruć detoksykacyjnych dla osób pod wpływem wszelkich narkotyków.

Detoks po narkotykach w Prywatnym ośrodku odwykowym NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa gwarantuje bezpieczne przerwanie ciągu narkotykowego, poprzez odtrucie organizmu po narkotykach i indywidualnie dobraną farmakoterapię całkowicie eliminującą zespół odstawienia narkotykowego.

Narkotyki, niezależnie od ilości, powodują u zażywających predyspozycje do udarów mózgu, zawałów, zaburzeń perystaltyki przewodu pokarmowego, uszkodzeń narządów wewnętrznych, osłabiają łaknienie, powodują drastyczny spadek masy ciała, ogólne wyniszczenie organizmy, zakrzepy i zatory tętnicze i szereg zaburzeń związanych z odpornością. Nie zwlekaj aż będzie za późno, Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa przeprowadzi odtrucie po narkotykach i pomoże Tobie zerwać z nałogiem!

Detoks po narkotykach to popularnie występująca nazwa świadczeń medycznych zwiazanych w lecznictwie odwykowym z odtruciem organizmu po narkotykach. Detoks narkotykowy jak i również odtrucia po narkotykach to leczenie objawów zespołu odstawienia nazywanych również głodem narkotykowym. Objawy odstawienia pojawiają się u osób, które okazjonalnie lub przewlekle zażywały środki psychoaktywne jakimi są narkotyki twarde oraz miękkie, opiaty, heroina. Należy zwrócić uwagę, że niektóre zespoły abstynencyjne przebiegają wyjątkowo intensywnie i w sposób nieprzewidywalny, mogą zagrażać zdrowiu i życiu Pacjenta.

Detoks po narkotykach który oferuje Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa minimalizuje zagrożenia. Należy zwrócić uwagę na fakt iż na detoksykację po narkotykach w ośrodku powinni się zdecydować Pacjenci u których poprzednie detoksy były powikłane, gdy występowały w ich trakcie drgawki, zaburzenia świadomości, psychozy. Pacjenci z chorobami towarzyszącymi uzależnieniu od narkotyków takimi jak schorzenia układu krążenia, choroby nerek, cukrzyca, wszelkie zaburzenia psychiczne. Należy pamiętać że w trakcie odstawienia narkotyków większość chorób przewlekłych zaostrza się, szczególnie nasilone objawy zaburzeń układu wegetatywnego mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia Pacjenta. Między innymi z wymienionych wcześniej powodów, detoks po narkotykach musi być przeprowadzany w bezpiecznych warunkach ośrodka detoksykacji pod ścisłym nadzorem kadry medycznej.

Prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa, codziennie pomaga poprzez detoks osobom uzależnionym i osobom okazjonalnie zażywającym narkotyki. W ramach oferowanych świadczeń medycznych na odtrucia po narkotykach, dowozimy pacjentów do naszego ośrodka dyskretnym samochodem z całej aglomeracji warszawskiej i również z całego mazowsza!

Oferujemy skuteczną i bezpieczną pomoc dla osób które nie potrafią poradzić sobie z przerwaniem ciągu narkotykowego lub chcą oczyścić organizm po zażyciu narkotyków. Jako Prywatny Ośrodek Detoksykacji wspieramy poprzez odtrucia detoksykacyjne po narkotykach, niezależnie od pory dnia czy roku. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną i bezpieczne świadczenia detoksu po narkotykach realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy Pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków oduzających, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia!

Do naszego ośrodka detoksykacji pod warszawą na odtrucia po alkoholu zgłasza się bardzo duża liczba osób, tym samym możesz być pewien że nie tylko Ty borykasz się z tym problemem. Uzależnienie od alkoholu jest bowiem najczęstszą formą uzależnienia, która według statystyk dotyczy niemal 4,5% Polaków powyżej 18 roku życia. Alkoholizm jest to nałóg, który stopniowo niszczy zdrowie oraz życie osobiste i zawodowe. Należy zwrócić uwagę na fakt iż granica pomiędzy uzależnieniem a nadużywaniem alkoholu jest bardzo cieńka i bardzo łatwo przeoczyć moment w którym osoba nadużywająca alkohol staje się od niego uzależniona. Detoks po alkoholowy jest zazwyczaj pierwszym krokiem do podjęcia walki z chorobą, aby przerwać ten groźny ciąg lub również krokiem by niedopuścić do uzależnienia. Bardzo często detoks alkoholowy przeprowadzamy u osób jeszcze nieuzależnionych ale nadużywających alkohol, lub u osób jedynie potrzebujących pomocy po incydentalnym zatruciu alkoholem.

Twoja decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe i zgłosić się na detoks po narkotykowy, nie należy do prostych. Bardzo często chęć poddania się odtruciu organizmu i rozpoczęcie odwyku narkotykowego jest następstwem pewnych tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z uzależnieniem od narkotyków. Detoks po narkotykach, który przeprowadzamy w Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa, to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu i chcą w sposób bezpieczny przestać zażywać narkotyki i inne środki psychoaktywne. Niezmiernie cieszymy się z Twojej decyzji i podjęcia właściwych kroków - leczenie uzależnienia od narkotyków w postaci detoksu narkotykowego, w niniejszym artykule przedstawimy Tobie kilka faktów o naszym podejściu do bezpiecznego odtrucia organizmu po narkotykach.

Marihuana, amfetamina, extasy, heroina, kokaina, mefedron… Jak wiesz, choć są nielegalne, bez problemu możesz je kupić. Na rynku znajduje się kilkadziesiąt rodzajów narkotyków. Co więcej - substancje te charakteryzują się skrajnie różnym działaniem: pobudzającym (amfetamina), wyciszającym (heroina) lub relaksującym (marihuana). Tymczasem każdy z nas ma inny organizm i inny metabolizm. Dawki, jakich dana osoba potrzebuje do odurzenia, oraz częstotliwość ich przyjmowania są więc indywidualne. Stąd też proces uzależnienia może rozwijać się specyficznie i mieć bardzo spersonalizowany przebieg. Tak samo do leczenia odwykowego poprzez detoks po narkotykach należy podchodzić w sposób indywidualny.

W prywatnym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Detoks Warszawa, detoks po narkotykach jest indywidualnie dopasowany do Pacjenta tym samym umożliwia bezpieczne przerwanie ciągu narkotykowego i redukcję zagrożenia zdrowia i życia, maksymalizację załagodzenia przykrych objawów psychicznych i fizycznych zwanych głodem i zejściem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry medycznej możemy zagwarantować odpowiednie podejście do schorzeń pacjenta i głębokości uzależnienia oraz substancji którą chce odstawić. Całą procedurę medyczną przeprowadzamy w komfortowych warunkach, przy zachowaniu dyskrecji, przez cały okres pobytu Pacjent jest monitorowany przez personel medyczny.

Gdzie przeprowadzamy

DETOKS Narkotykowy?

Nasz prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Odwykowy Detoks Warszawa jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. To tu udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym i nadużywajacym narkotyki, chcących skorzystać z odwykowego odtrucia jakim jest przerwanie ciągu i detoks organizmu po narkotykach.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy bezpieczny ośrodek detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy o każdej porze dnia i nocy. przyjmujemy Pacjentów niezależnie od stanu zdrowia i środków psychoaktywnych z jakimi się zmagają.

Z naszej wieloletniej praktyki medycznej wynika, że przeprowadzenie detoksu i przerwania ciągu narkotykowego w warunkach dedykowanych czyli w komfortowym ośrodku detoksykacji znacząco zwiększa szansę na powodzenie całego procesu odwykowego oraz dalszej celowanej terapii uzależnienia od narkotyków. Nadto bezpieczna procedura medyczna eliminuje większość niepożądanych objawów odstawiennych. Warto wskazać, że na przebieg detoksu po narkotykach wpływają również indywidualne predyspozycje i cechy jednostki osobowej, aspekt zarzywania innych substancji psychoaktywnych, alkocholu czy też leków oraz choroby towarzyszące uzależnieniu. Z tego względu detoks organizmu po narkotykach może trwać do kilkunastu dni. Detoks narkotykowy przeprowadzamy w naszym specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień, w formie stacjonarnej jest bezpieczny gdyż Pacjenci znajduja się pod stałą, całodobową opieką lekarzy, pielęgniarek i psychoterapeutów, którzy dbają o realizacje procedury medycznej oraz kompleksowo i profesjonalnie zajmują się każdym przypadkiem uzależnienia.

Ze względu na okres przebywania Pacjenta w ośrodku odwykowym bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci Ośrodka Leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa, podczas realizacji świadczeń detoksu mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę.

Do ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa przyjmujemy pacjentów, którzy chcą odtruć organizm ze szkodliwych substancji nagromadzonych w wyniku przyjmowania środków psychoaktywnych i odurzających jakimi są narkotyki, co ważne niezależnie od stanu w jakim się w chwili przyjęcia do ośrodka na detoks znajdują oraz niezaleznie od ilości oraz czasu przyjmowanych substancji psychoaktywnych. Jako jedni z nielicznych ośrodków detoksykacji w Warszawie i na mazowszu, przyjmujemy na detoks Pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków psychoaktywnych.

DETOKS Narkotykowy

Jak przebiega

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta, niezależnie od jego jednostek chorobowych czy też okresu czy też narkotyków które zażywał... Narkotyki, wiemy jak bezpiecznie odtruwać!

Uzależnienia od środków psychoaktywnych między innymi narkotyków, często nie są jedynymi uzależnieniami z jakimi boryka się pacjent. Mechanizmy uzależnienia są bardzo złożone i coraz częściej notujemy przypadki uzależnienia mieszanego czyli pacjentów uzależnionych nie tylko od narkotyków ale równolegle uzależnionych od alkoholu i leków. Około 60% hospitalizacji w naszym ośrodku detoksykacji to właśnie takie złożone przypadki. Między innymi z tego powodu nasze podejście do świadczeń detoksu po narkotykach jest kompleksowe i ukierunkowane nie tylko na łagodzenie zespołu abstynencyjnego ale również na leczenie chorób współistniejących do uzależnienia.

Leczenie odwykowe poprzez detoksyks po narkotykach umożliwia przerwanie ciągu narkotykowego i redukcję zagrożenia zdrowia i życia pacjenta, łagodzenie przykrych objawów psychicznych i fizycznych zwanych głodem i zejściem. W naszym ośrodku detoksykacji gwarantujemy indywidualne podejście do schorzeń pacjenta i głębokości uzależnienia oraz substancji narkotycznych które chce odstawić. Całą procedurę medyczną przeprowadzamy w komfortowych warunkach, przy zachowaniu dyskrecji, przez cały okres pobytu pacjent jest monitorowany przez wykwalifikowany personel medyczny.

Podczas przyjęcia pacjenta do ośrodka przeprowadzamy wywiad medyczny obejmujący przebieg dotychczasowego kontaktu z narkotykami i innymi używkami, występowanie innych schorzeń, przebytych urazów, operacji, dotychczasowego leczenia. Badanie podmiotowe pozwala nam dowiedzieć się więcej o długości ciągu, częstotliwości zażywania narkotyków oraz czasu borykania się z problemem. Wykonujemy również czynności medyczne przedmiotowe obejmujące badanie fizykalne, ocenę stanu somatycznego, narządów wewnętrznych, układu nerwowego, układu ruchu. Ustalenie występujących powikłań i chorób współistniejących do ewentualnego uzależnienia od narkotyków. Zaplanowanie i wykonanie w razie konieczności rozszerzonych badań laboratoryjnych i obrazowych. Ocenę stanu psychicznego pacjenta.

Jeśli na podstawie badań okazuje się, że rozpoczęcie detoksu mogłoby narazić życie Pacjenta, w pierwszej kolejności podjęte są czynności medyczne mające na celu ratowanie życia. Jeśli stan pacjenta nie zagraża życiu, lekarz określa indywidualnie metodologię przeprowadzenia odtrucia po narkotykach, jako że nie ma dwóch takich samych osób, nie ma również dwóch takich samych uzależnień. Lekarz określa dokładnie substancję, którą przyjmował pacjent i na tej podstawie indywidualnie dobiera leki do terapii farmakologicznej.

Po przeprowadzeniu wstępnych badań, informujemy Pacjenta o możliwych standardach leczenia, wynikających zagrożeniach oraz działaniach niepożądanych i skutkach podejmowanych kroków medycznych. Rekomendujemy optymalny sposób odtrucia po narkotykach opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zawsze indywidualnie dobieramy metodykę odtrucia organizmu zatrutego narkotykami. Amfetamina, heroina, kokaina, metamfetamina, marihuana, haszysz, lsd, mefedron, po odstawieniu tych środków organizm wywołuje zupełnie różne zespoły abstynencyjne, każdy z nich wymaga innego leczenia. Zawsze podkreślamy fakt iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia. Z tych powodów proces detoksykacji, wymaga stałego monitoringu, ewentualnych zmian dawek stosowanych leków, zmian sposobu detoksykacji i farmakoterapii. W wielu przypadkach okres detoksykacji może ulec przedłużeniu lub skróceniu. W naszym ośrodku detoksykacji, oferujemy pacjentom stałą opiekę lekarską oraz całodobową opiekę pielęgniarską, pozwalającą na bezpieczny i skuteczny detoks narkotykowy. Dla zapewnienia optymalnych warunków nasi Pacjenci mogą skorzystać z opieki terapeuty, prowadzącego konsultacje wspierające i motywujące do kontynuowania leczenia - terapia uzaleznienia od narkotyków. Ponad 99% pacjentów z sukcesem kończy detoks narkotykowy w naszym ośrodku detoksykacji. Każdy pacjent otrzymuje dokładne zalecenia dalszego leczenia w formie ustnej i pisemnej, na życzenie wystawiamy zwolnienia lekarskie.

DETOKS po narkotykach...

Jak długo trwa

Czas trwania detoksu po narkotykach uzależniony jest od wielu czynników, wieku pacjenta, stanu zdrowia ogólnego i psychicznego, rodzaju substancji psychoaktywnej, okresu i wielkości przyjmowanych dawek narkotyków. Rodzaju osobowości, indywidualnej tolerancji na odstawienie narkotyków...

Przewlekłe zażywanie narkotyków i ich nadużywanie a często nawet towarzyskie, prowadzi do szeregu niekorzystnych zmian w Twoim organizmie. Przede wszystkim gromadzą się w nim toksyny wynikłe z przemiany substancji psychoaktywnych w procesie metabolicznym organizmu. Przy zażywaniu narkotyków także dochodzi do zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu i zaburzeń pracy wielu narządów wewnętrznych - wątroby, nerek, trzustki i mózgu.

Najważniejszym etapem detoksu po narkotykach jest leczenie objawowe, umożliwiające przetrwanie najtrudniejszego dla organizmu pacjenta okresu, mowa tutaj o efekcie zjazdu i poczuciu głodu narkotykowego. Każdy rodzaj narkotyków wymaga innej procedury detoksykacji. Każda substancja jest inna, każdy Pacjent ma inne objawy, ważne jest by procedury medyczne były dostosowane do zażytej przez pacjenta substancji, głębokości uzależnienia, okresu przyjmowania. Indywidualnie przeprowadzamy każde odtrucie organizmu zatrutego Narkotykami. Heroina, kokaina, metamfetamina, amfetamina, mefedron, THC, marihuana, haszysz, po odstawieniu tych środków organizm objawia zupełnie różne zespoły abstynencyjne, każdy z nich wymaga innego leczenia oraz czasu trwania detoksu po narkotykach.

Narkotyki możemy podzielić na dwa rodzaje: miękkie i twarde. To podział różnicujący stopień szkodliwości substancji psychoaktywnych. Groźniejsze są narkotyki twarde, jednak to wcale nie oznacza, że narkotyki miękkie są bezpieczne i nie wykazują większego wpływu na organizm. Wszystkie rodzaje narkotyków prędzej czy później prowadzą do uzależnienia, a w ostateczności do całkowitego wyniszczenia fizycznego i psychicznego.

Tak jak każdy narkotyk jest, inne są procedury medyczne względem różnych grup narkotyków tak samo każdy z naszych pacjentów ma inne oczekiwania w przedmiocie odtrucia po narkotykach. Jednym zależy na szybkim ostawieniu z możliwie minimalnie odczuwalnymi objawami odstawienia. Inni po detoksie oczekują powrotu do pełni zdrowia fizycznego i psychicznego. Dlatego podane w naszym artykule okresy detoksu po narkotykach są uśrednione, zakładają przypadki bez powikłań i brak występowania u Pacjenta chorób współistniejących i uzależnień krzyżowych.

 • Detoks po narkotykach - opiaty
  Heroina, kodeina, opiaty medyczne - oxycodon, tramadol, morpfina i inne
  Detoks po narkotykach z tej grupy to z reguły okres 14-30 dni. Krótki okres nie koniecznie jest możliwy ze względu na charakterystykę substancji oraz stosowaną farmakoterapię, należy tutaj również wskazać na bardzo ciężkie objawy zespołu odstawienia. Okres pobytu ustalamy po przeprowadzeniu szczegółowego badania i kilkudniowej obserwacji pacjenta.
 • Detoks po narkotykach - kokaina
  Kokaina
  Pacjenci uzależnieni i nadużywający kokainę w większości kończyli detoks po narkotykach w czasie 7 dni. W przypadku kokainy detoksykacja posiada względne wskazania, jest zalecana osobom samotnym lub takim u których stwierdza się objawy psychotyczne. W przypadku kokainy nie występuje zależność fizjologiczna, więc objawy odstawienia dotyczą głownie zaburzeń psychicznych.
 • detoks po narkotykach - amferamina
  Amfetamina, metamfetamina, mefedron, speed LSD i inne kwasy
  Wymagają z reguły detoksu 14 dniowego, ze względu na charakterystykę substancji oraz intensywność zażywania okres również dobierany jest indywidualnie. U pacjentów mających kontakt z tymi substancjami obserwujemy często zaburzenia psychotyczne, paranoidalne i prawie zawsze objawy depresji o znacznym nasileniu. W przypadku metamfetaminy i mefedronu przebieg odstawienia przypomina objawy odstawienia amfetaminy i kokainy jednak objawy są bardziej nasilone.
 • Detoks po narkotykach - marihuana
  THC, marihuana, haszysz
  Detoks po narkotykach zawierających THC, gdy nie występują inne zaburzenia i uzależnienia krzyżowe trwa najczęściej 7 dni. Osoby przewlekle przyjmujące THC doświadczają zaburzeń nastroju o charakterze depresji, apatii, abulii, mogą występować objawy psychotyczne, zaburzenia zachowania, emocji, dysforie, złe samopoczucie. Obserwujemy również somatyczne objawy odstawienia, przypominające odstawienie opiatów jednak o lżejszym nasileniu.

DETOKS

Komu dedykujemy odtrucia po narkotykach?

Oferowane świadczenia odtruć detoksykacyjnych po narkotykach w naszym ośrodku detoksykacji polecamy dla osób będących pod wpływem i nadużywających wszelkie narkotyki...

Jako Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Odwykowy Detoks Warszawa, niesiemy skuteczną pomoc, niezależnie od substancji pod której wpływem się znajdujesz, niezależnie od pory dnia czy roku. Masz gwarantowaną kompleksową opiekę medyczną tym samym bezpieczne świadczenia odtruć organizmu po narkotykach, realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy Pacjentów uzależnionych, nadużywających i biorących narkotyki tylko okazjonalnie, będących w każdym stanie, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia, dlatego jako jedni z nielicznych przyjmiemy Cię do naszego ośrodka!.

Czy świadczenia detoksu po narkotykach są w pełni dyskretne i anonimowe?

Tak, jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w nasz statut działalności wpisane są gwarancje etyki, anonimowości i dyskrecji świadczeń medycznych.

Gwarantujemy Tobie że będąc pacjentem Ośrodka Leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych od narkotyków i innych środkow psychoaktywnych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa!

Detoks po narkotykach,
jaka cena?

Komfortowe i bezpieczne odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach czy też lekach, sprawią że Twój organizm na nowo zacznie funkcjonować, natomiast ceny prywatnego odwyku miło Cię zaskoczą!

Detoks narkotykowy Warszawa Cena
DETOKS Rapid +
2 000

1 doba w ośrodku detoksykacji. Pakiet dedykowany dla osób po krótkotrwałym spożywaniu alkoholu.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaPodstawowe badania
 • detoks warszawa cenaPodstawowa farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne

DETOKS PRO +

6900

7 dobowy detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach w ośrodku detoksykacji. Dedykowany dla osób po długich ciągach.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaRozszeżone badania
 • detoks warszawa cenaIndywidualna farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaPrzerywanie ciągu
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaKonsultacja Terapeutyczna
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
Detoks Alkoholowy Warszawa Cena

Gwarancja bezpiecznej procedury medycznej oraz całodobowej opieki!

Ośrodek Leczenia Uzaleznień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7, to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewniamy całodobową specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Detoks narkotykowy do domu

Detoks Narkotykowy Warszawa
z dojazdem do domu!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu z narkotyków i innych środków psychoaktywnych, można przeprowadzić w warunkach domowych. Niestety w praktyce detoks w domu pacjenta stanowi ogromne zagrożenie życia i zdrowia!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, dbając o ich bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort. Oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod warszawą, wraz z usługą przyjazdu po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości. Do ośrodka detoksykacji dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski.

Szczegóły +

Detoks po narkotykach w domu? Czy w ośrodku detoksykacji?

Dlaczego domowy detoks po narkotykach nie jest dobrym pomysłem? Czas wizyty do godziny, koszt dla pacjenta 300 - 1000 złotych za oględziny, wypisanie recepty, podłączenie kroplówki i właściwie koniec pracy dla kac doktorka - kawkę dopić, odliczyć gotóweczkę, pacjenta zostawić a jak coś to niech rodzina dzwoni po pogotowie. Straszne prawda? Ale tak wygląda świat odtruć domowych!

Domowe odtrucia narkotykowe są nieskuteczne a nawet groźne dla życia pacjentów. Osoba nadużywająca narkotyki będąca na zejściu jest niekrytyczna. Lęk przed odstawieniem narkotyków jest ogromny, podobnie jak przymus brania. Naturalne środowisko wyzwala i nasila emocje, w afekcie pacjent kończy racjonalnie myśleć. Przez te czynniki trudniej przerwać ciąg i leczenie objawów odstawienia w domu staje się niemożliwe.

Często się zdarza że Pacjenci już po opanowaniu pierwszych symptomów głodu, nie przestrzegają dalszych zaleceń, przyjmują wyższe dawki leków niż zalecane a nawet mieszają leki i narkotyki popijając alkoholem. Należy pamiętać że w przypadku zespołów abstynenckich zalecane leki to często substancje silnie działające, ich dawkowanie przez telefon czy poprzez "domowe oględziny" jest niedopuszczalne a detoks po narkotykach to leczenie objawowe, wymagające częstych zmian i stałej obserwacji Pacjenta. Tę trudną sytuację pacjenta i jego rodziny często wykorzystują osoby, które nie są w stanie pochwalić się ukończeniem studiów na dowolnym kierunku medycyny, spotkaliśmy na swej drodze zawodowej nawet panie salowe z warszawskich szpitali które przeprowadzały dyskretne odtrucia w domach. W Warszawie i innych polskich miastach i miasteczkach domowe detoksy narkotykowe oferują przeważnie osoby niekompetentne, gdyż często detoksy domowe oferowane są przez specjalistów takich jak - kierowcy karetki pogotowia, salowe, przy odrobinie szczęścia można natrafić na ratownika medycznego lub 50 latka bez specjalizacji. Takie oferty domowych odtruć z dojazdem powinny być dla Państwa ostrzeżeniem.

Niektórzy specjaliści ds. kac kroplówek w domu pacjenta, byli już karani, byli pozbawieni prawa wykonywania zawodu, lecz nadal domowe detoksy i kac kroplówki są poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia, a sam proceder trwa w najlepsze, jednych zamykają inni na ich miejsce się otwierają - głównie działają w szarej strefie medycyny bez ubezpieczenia, bez wpisu do rejestrów medycznych, bez jakichkolwiek uprawnień. Czy zaryzykujesz swoje życie i zdrowie, powierzając świadczenie medyczne takiej osobie?

Praktycznie co dziennie przyjmujemy do ośrodka detoksykacji pacjentów w stanie zagrożenia życia po nieudanym domowym detoksie narkotykowym. Pamiętać należy że detoksykacja w wyspecjalizowanym ośrodku detoksykacji minimalizuje objawy zespołu odstawienia ponad to leczy choroby współistniejące i zwiększa Twoje szanse na odstawienie narkotyków ratując Twoje życie i zdrowie.

Jeśli ktoś proponuje Państwu super kroplówki jako remedium i dedykowany sposób detoksu po wszelkich narkotykach, oznacza to, że osoba ta nie ma żadnego pojęcia o odtruciu narkotykowym, chce tylko naciągnąć i narazić na utratę zdrowia i życia. W Internecie kac doktorki oferują kroplówki wzmacniające, uzupełniające, zawierające antyoksydanty, tak najczęściej piszą i wychwalają swoje sprawdzone mieszanki leków i witamin jako jedyną i wyjątkową kombinację środków medycznych oraz suplementów, pozwalających bardzo efektywnie i szybko odtruć organizm. Niedawno wyczytałem na jednej ze stron pewnego "kroplówka kac doktorka", iż po jego kuracji każda osoba mająca problem z narkotykami poddana jego zabiegowi bardzo szybko odzyskuje siły witalne i wychodzi na prostą. Tego typu oferty dowodzą wprost iż ofernci tych świadczeń nie mają stosownej wiedzy o leczeniu osób uzależnionych a ich działania to skrajna nieodpowiedzialność. Czy stać cię na takie ryzyko?

Kontakt Cennik

Doświad
czenie...

Niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Niczemu się nie dziwimy, jesteśmy dyskretni i po prostu wiemy co robić by bezpiecznie pokonoać Twój ciag narkotykowy i postawić cię na nogi! Dolącz do zwycięzców, poprzez bezpieczny detoks narkotykowy staniesz na nogi!

Poprzez detoks po narkotykach pomogliśmy tysiącom pacjentów!

Wspieramy

nie tylko w nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń, nasi specjaliści odtrują Twój organizm po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach! Pomagamy też długo terminowo poprzez psychoterapię - terapia uzależnień

przeprowadzamy bezpieczne odtrucia!

Dogodna Lokalizacja

Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...

100% Dyskrecji i anonimowości

Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.

Komfortowe warunki

Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.

Dla Twojego Sukcesu

Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!

Dokumentacja Medyczna

Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.

Dla Twojego Zdrowia

Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7