15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Jak dojechać

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Specjalistyczna pomoc osobom uzależnionym w ofercie Centrum Medycznego MEDJOL

Centrum Medyczne MEDJOL jest prywatną placówką oferującą profesjonalne leczenie uzależnień, zorientowane na zaspokojenie potrzeb Pacjentów. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o Twoje bezpieczeństwo, anonimowość i intymność to powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty.

 

Odtrucie alkoholowe: zaufaj doświadczonym specjalistom

Centrum Medyczne MEDJOL proponuje profesjonalne odtruwanie alkoholowe prowadzone pod okiem wyspecjalizowanej kadry, z zastosowaniem nowoczesnych i bezpiecznych metod. Odtruwanie alkoholowe polega na oczyszczaniu organizmu Pacjenta z alkoholu, podczas detoksu ciało pozbywa się toksyn. Czas trwania procesu odtruwania jest ściśle zdeterminowany sytuacją konkretnego Pacjenta. W Centrum Medycznym MEDJOL zapewniamy dwudziestoczterogodzinną opiekę lekarzy oraz pakiet wszechstronnych badań, który umożliwia opracowanie zindywidualizowanej ścieżki postępowania, odpowiadającej potrzebom Pacjentów.

Terapia uzależnień pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry

W Ośrodku Leczenia Uzależnień MEDJOL Pacjenci mogą podjąć odwyk alkoholowy oraz narkotykowy. Ponadto, dbając o kompleksowość oferty, proponujemy terapię stacjonarną, której główną zaletą jest możliwość czasowego odseparowania osób uzależnionych, zapewniając im wygodne i bezpieczne warunki umożliwiające powrót do zdrowia. Terapia stacjonarna pozwala dodatkowo na wprowadzenie farmakologii w trosce o komfort Pacjentów. W czasie terapii stacjonarnej uczestnicy otrzymują nocleg oraz wyżywienie, co pozwala im skupić się wyłącznie na postępach w leczeniu. Spersonalizowany stosunek do Pacjentów sprawia, że cennik usług prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL można poznać w czasie rozmowy telefonicznej. Cena leczenia alkoholizmu lub innych uzależnień jest bowiem uzależniona, między innymi, od stanu, w jakim znajduje się dana osoba.

Obok terapii stacjonarnej specjalizujemy się również w profesjonalnych terapiach nawrotów. Koniec terapii nie oznacza, że Pacjent pozostaje sam, bez naszego wsparcia. Zdając sobie sprawę z ryzyka powtórnego wejścia w szpony nałogu, przez dwanaście miesięcy po zakończeniu terapii uczestnicy mogą korzystać z darmowej opieki terapeutycznej w postaci pobytów podczas weekendów lub sesji polegających na terapii indywidualnej.

Leczenie alkoholizmu w komfortowych warunkach

Uzależnienie od alkoholu to wyjątkowo trudny przeciwnik. Mając tego świadomość, Centrum Medyczne MEDJOL proponuje Pacjentom kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksykacji organizmu. Leczenie obejmuje również podstawową terapię alkoholową prowadzoną przez doświadczonych specjalistów w ośrodku MEDJOL oraz pogłębioną terapię uzależnienia, polegającą na indywidualnych sesjach terapeutycznych oraz uczestnictwie w odpowiednich warsztatach i grupach wsparcia.

Detoks po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach

W Centrum Medycznym MEDJOL Pacjenci mogą skorzystać z możliwości profesjonalnego przeprowadzenia odtrucia organizmu po lekach, dopalaczach, alkoholu i narkotykach. Zapewniamy nie tylko bezpieczne warunki dla detoksykacji, ale także wsparcie znakomicie przygotowanego i doświadczonego personelu. Detoksykacja realizowana w ośrodku MEDJOL jest zorientowana na zminimalizowanie cierpień, co potwierdza spersonalizowane podejście do Pacjentów. Odtrucia odbywają się w Ośrodku Detoksykacji zlokalizowanym w Czersku, miejscowości sąsiadującej z Warszawą.

Radom – dojazd

Ośrodek Leczenia Uzależnień MEDJOL przyjmuje Pacjentów z całej Polski oraz zagranicy. Jeśli jesteś zainteresowana(y) leczeniem uzależnień w Radomiu, zapraszamy do naszego centrum mieszczącego się w Czersku. W zależności od wybranej trasy, podróż samochodem z Radomia do Centrum Medycznego MEDJOL może trwać ponad godzinę. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z transportu publicznego, podróżując pociągami Kolei Mazowieckich oraz odpowiednią linią autobusową. W przypadku korzystania z usługi odtrucia alkoholowego, Radom jest jednym z miast objętych dowozem Pacjentów do Ośrodku Detoksykacji w Czersku. Dzięki temu, osoby chcące się poddać profesjonalnemu detoksowi, mieszkające w Radomiu, mogą bez problemu skorzystać z oferty naszego Ośrodka.

Łódź – dojazd

Jeżeli potrzebna jest Ci terapia uzależnień w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum Medycznego MEDJOL. W przypadku jazdy samochodem do naszego ośrodka w Czersku należy się przygotować na ponad dwugodzinną podróż. Chcąc skorzystać z komunikacji publicznej, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dojazd do Warszawy pociągiem lub autobusem (oba rozwiązania umożliwiają skorzystanie z bezpośrednich połączeń) i podróż komunikacją miejską oraz podmiejską. Centrum Medyczne MEDJOL proponuje specjalistyczne leczenie alkoholizmu. Łódź, jako miejsce zamieszkania potencjalnego Pacjenta nie stanowi problemu, dzięki wygodnym połączeniom komunikacyjnym. Co więcej, w naszym ośrodku możesz skorzystać z terapii stacjonarnej, obejmującej noclegi i wyżywienie uczestników.

Lublin – dojazd

Osoby mieszkające w Lublinie, zainteresowane leczeniem alkoholizmu w profesjonalnym ośrodku, mogą skorzystać z oferty Centrum Medycznego MEDJOL. Jeśli w Twoim przypadku lub w sytuacji bliskiej Ci osoby leczenie uzależnień w Lublinie nie jest możliwe, serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Samochodowa podróż w Lublina do Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL w Czersku trwa około 2 godzin. Planując podróż transportem publicznym możesz natomiast skorzystać z pociągowego lub autobusowego połączenia na trasie Lublin – Warszawa, a następnie przesiąść się do transportu miejskiego. Bezpośrednie połączenie pociągowe pomiędzy Lublinem i Warszawą obsługuje PKP Intercity.

Marki – dojazd

Jeśli chcesz skorzystać z usługi odtrucia alkoholowego w Markach zapraszamy do naszego Ośrodka Detoksykacji mieszczącego się w Czersku. Podróż samochodem z Marek do Czerska będzie trwała około godziny, natomiast jeśli zamierzasz podróżować transportem miejskim, najłatwiej będzie Ci dojechać z Marek do Warszawy na Dworzec Wileński i przesiąść się w kolejne środki transportu. W przypadku transportu publicznego warto zarezerwować na czas przejazdu około 2 – 3 godzin.

Piaseczno – dojazd

Planując skorzystanie z opcji, jaką jest detoks w Piasecznie, proponujemy profesjonalne usługi naszego doświadczonego Ośrodka Detoksykacji w Czersku. Jeżeli jesteś mieszkańcem/mieszkanką Piaseczna i odtrucie alkoholowe to rozwiązanie, które Cię interesuje, proponujemy możliwość dowozu Pacjentów do prowadzonego przez MEDJOL czerskiego ośrodka. Oferta transportu została wprowadzona z myślą o komforcie Pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą podróżować samochodem oraz komunikacją publiczną. Natomiast, chcąc skorzystać z oferty Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL w Czersku, należy podróżować odpowiednimi autobusami linii L i przygotować się na około 45 – 90 minutową podróż.

Otwock – dojazd

Mieszkańców Otwocka, szukających ośrodka leczenia uzależnień, zapraszamy do Centrum Medycznego MEDJOL. Poruszając się samochodem, czeka Cię około 20 – 30 minutowa podróż. Jeżeli zamierzasz poruszać się komunikacją publiczną, najlepszym rozwiązaniem jest dojazd do Warszawy i dalsze podróżowanie transportem miejskim. Osoby mieszkające w Otwocku zainteresowane odtruciem alkoholowym mogą skorzystać z oferty naszego Ośrodka Detoksykacji mieszczącego się w Czersku. Podobnie jak dla mieszkańców Piaseczna czy Radomia, Otwock jest objęty usługą dowozu Pacjentów do ośrodka, co stanowi wyraz troski o ich wygodę i bezpieczeństwo.

Pruszków – dojazd

Mieszkańcu Pruszkowa potrzebujący odtrucia alkoholowego, tak samo jak osoby z Otwocka, mają możliwość skorzystania z rozwiązania, jakim jest dowóz Pacjentów do Ośrodka Detoksykacji w Czersku. Opcja dowozu została uruchomiona z myślą o potrzebach osób korzystających ze wsparcia naszego ośrodka i ułatwia podróżowanie wielu Pacjentom. Z kolei dojazd samochodem z Pruszkowa do Centrum Medycznego MEDJOL zajmuje około 60 – 80 minut, w zależności od sytuacji na drodze.

Grójec – dojazd

Chcąc skorzystać z odtrucia alkoholowego, mieszkańcy Grójca mogą się udać do Ośrodka Detoksykacji w Czersku, jednocześnie korzystając z możliwości dowozu Pacjentów na jego teren. Samochód realizując przewóz to wygodne i bezpieczne auto. Co więcej, ogromną wagę przywiązujemy do tego, by transport odbywał się bardzo dyskretnie, dbając o anonimowość naszych Pacjentów. Jeśli zamierzasz skorzystać z usług Centrum Medycznego MEDJOL, podróż samochodem zajmie Ci około 20 – 40 minut, w zależności od wybranej przez Ciebie trasy. W tym przypadku możesz wybrać jazdę przez drogę krajową numer 50.

Kozienice – dojazd

Mieszkańcy Kozienic, potrzebujący odtrucia alkoholowego, mogą zgłosić się do Ośrodka Detoksykacji w Czersku prowadzonego przez MEDJOL. Dla osób z Kozienic proponujemy bezpieczny transport Pacjentów na teren ośrodka, realizowany wygodnym samochodem. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty Centrum Medycznego MEDJOL mogą zdecydować się na podróż samochodem drogą krajową numer 79, która będzie trwała około 50 – 60 minut.

Warka – dojazd

Miejscowość Warka i Centrum Medyczne MEDJOL dzieli niewielka odległość, dlatego podróż samochodem na tym odcinku może trwać około 15 – 40 minut. Jeżeli interesuje Cię usługa odtrucia alkoholowego i mieszkasz w mieście Warka, sprawdź ofertę Ośrodka Detoksykacji w Czersku. W tym przypadku możliwy jest dojazd na miejsce transportem publicznym. Skorzystaj, między innymi, z pociągu Kolei Mazowieckich R8.

Wyszków – dojazd

Jeżeli mieszkasz w Wyszkowie i planujesz profesjonalne odtrucie alkoholowe pod okiem wykwalifikowanego personelu, skorzystaj z usług naszego doświadczonego Oddziału Detoksykacji w Czersku. Najwygodniej na teren oddziału dojedziesz samochodem korzystając z drogi ekspresowej S8. Na podróż zarezerwuj sobie około 90 – 100 minut, chociaż rzecz jasna ostateczny czas dojazdu jest uzależniony od sytuacji drogowej.

Sochaczew – dojazd

Osoby zainteresowane usługą, jaką jest odtrucie alkoholowe, mieszkające w Sochaczewie, zapraszamy do Ośrodka Detoksykacji MEDJOL w Czersku. W zależności od wybranej trasy, dojazd na miejsce samochodem może trwać około 75 – 100 minut. Wybierając dojazd drogą krajową numer 50 decydujesz się na najkrótszą trasę.

 

Centrum Medyczne MEDJOL to miejsce, w którym pomoc znajdą osoby z całej Polski. Lokalizacja w niewielkiej odległości od Warszawy decyduje o tym, że Pacjenci z bardziej odległych miast mogą skorzystać z warszawskich węzłów komunikacyjnych oraz szerokiego wachlarza możliwości, jakie daje komunikacja publiczna.

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121