15 letnie doświadczenie
Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Leczenie uzależnienia od dopalaczy

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
"W ramach posiadanych wysokich kompetencji oraz bazując na autorskim programie leczenia uzależnień, jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce leczymy uzależnienie od dopalaczy u osób dorosłych i młodzieży.

Dopalacze to nic innego jak legalne narkotyki, które silnie oddziaływają zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Dopalacze często zawierają w sobie nie tylko substancje psychoaktywne, ale także wiele nieznanych i niebezpiecznych związków mogących w różny sposób wpływać na ludzki organizm.

 

Leczenie uzależnienia od dopalaczy rozpoczyna się od zdiagnozowania problemu. W pierwszej kolejności należy ustalić rodzaj substancji, która spowodowała uzależnienie. Kolejnym krokiem jest zbadanie poziomu zaawansowania problemu. Celem terapii uzależnienia od dopalaczy jest pokonanie nałogu oraz całkowita abstynencja. Osoby uzależnione uczą się nowych i zdrowych nawyków, które pozwalają im żyć bez sięgania po sztuczne substancje. Podstawą leczenia jest więc obdarzenie chorego wiedzą o podłożu uzależnienia, o specyfice i działaniu konkretnych substancji psychoaktywnych zawartych w dopalaczach.

Dzięki autorskim programom terapeutycznym uzależniony nabywa umiejętności łagodzenia objawów zespołu abstynencyjnego, zwalczania głodu substancji oraz radzenia sobie z negatywnymi emocjami i pokusami, które mogą pojawić się w późniejszym okresie życia.

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Copyright © 2018