15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Ośrodek Leczenia Uzaleznień

Doświadczeni Specjaliści

Specjalistyczna Kadra Medyczna oraz uznani Terapeuci Uzależnień

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Centrum Medyczne MEDJOL jest pod opieką wysokiej klasy Specjalistów z imponującym doświadczeniem zdobytym w ośrodkach państwowych i prywatnych. Pracę psychoterapeutów wspierają socjoterapeuci, lekarze psychiatrzy, lekarze interniści, zespół medyczny, dietetyk. Zespół medyczny i terapeutyczny Ośrodka Leczenia Uzależnień MEDJOL towarzyszy pacjentowi w planowaniu zmiany i jej podtrzymywaniu. Dzięki stosowaniu profilaktyki prozdrowotnej, uważności na siebie i otaczający świat, dzięki odkryciu zasobów, nasz Pacjent ma duże szanse na satysfakcjonujące życie.

Polecani
Terapeuci Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień w trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Wieloletnie doświadczenia zawodowe nauczyły nas, jak ważne w naszej codziennej pracy jest indywidualne podejście do każdej osoby, ponieważ nie ma dwóch takich samych istot, a historia życia każdej jednostki jest inna, dlatego podchodząc z szacunkiem do indywidualności każdego człowieka i odnosząc się do wiedzy z zakresu uzależnień, skutecznie pomagamy osobom uzależnionym i ich bliskim.

Piotr StrojnowskiPiotr Strojnowski

Piotr Strojnowski

Kierownik Terapii Uzależnień

Jest dyplomowanym instruktorem terapii uzależnień. Ukończył Studia Podyplomowe na kierunku Terapii Uzależnień na Uniwersytecie Zielonogórskim w dziedzinie leczenia narkomanii oraz Podyplomowe Studia Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Piotr Bartoszewicz

Terapeuta Uzależnień

Pracuje z ludźmi uzależnionymi od 15 lat – głównie od substancji psychoaktywnych jak narkotyki, alkohol i tzw. dopalacze. Prowadzi zajęcia grupowe programowe, edukacyjne – odwykowe, społeczności terapeutyczne oraz spotkania indywidualne.

Krzysztof Kubiak

Doktor Nauk Medycznych
Lekarz Specjalista Psychiatra

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W ośrodku MEDJOL leczy: zaburzenia lękowe (nerwicowe), depresja (choroby afektywne, zaburzenia nastroju), zaburzenia pamięci, anoreksja i bulimia, zaburzenia snu (bezsenność), schizofrenia (zaburzenia psychotyczne).

Dorota Dutkiewicz

PSYCHOLOG

Jestem absolwentką psychologii i anglistyki na Uniwersytecie SWPS, terapeutką uzależnień w trakcie certyfikacji oraz psychoterapeutką w nurcie integracyjnym w trakcie procesu szkolenia. Zawód psychoterapeuty uprawiam od 2013 roku a moje doświadczenie zdobywałam w Areszcie Śledczym Warszawa – Mokotów, Fundacji ”Sławek” a także w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii i obecnie w Oddziale XVIII Terapii Uzależnienia od Alkoholu Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Julita
Kwaśna-Kania

Lekarz Specjalista Psychiatra

W codziennej praktyce zawodowej pomaga osobom z zaburzeniami psychicznymi i chorobami somatycznymi, a także cierpiącym na depresję, psychozę oraz stany lękowe.

Adam Płóciennik

Lekarz Medycyny Specjalista Chorób Wewnętrznych i Anestezjologii

W Centrum Medycznym MEDJOL jest kierownikiem Oddziału Detoksykacji. Zapewnia i nadzoruje całodobową, kompleksową opiekę lekarską i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów w trakcie ich pobytu w naszej placówce. Swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantuje im pełne bezpieczeństwo i komfort.

Agnieszka Strzelczyk

Dyplomowana Pielęgniarka
Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Biuro Medjol

Domaniewska 17/19 lokal 133 
02-672 Warszawa

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121