TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Piotr Strojnowski jest dyplomowanym instruktorem terapii uzależnień. Ukończył Studium Terapii Uzależnień na Uniwersytecie Zielonogórskim w dziedzinie leczenia narkomanii oraz Studium Terapii Uzależnień i Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
Odbył staże kliniczne w ośrodkach stacjonarnych leczenia uzależnień w Stalowej Woli oraz Toruniu zakończone dwoma półrocznymi superwizjami klinicznymi prowadzonymi przez superwizorów rekomendowanych przez Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii.

W zawodzie terapeuty uzależnień pracuje od ponad szesnastu lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Poradni Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Klinicznym w Ciechanowie, Stacjonarnym Ośrodku Leczenia Narkomani w Toruniu. Ośrodku Leczenia Uzależnień w Janochach oraz wielu innych prywatnych placówkach odwykowych. Był koordynatorem i założycielem Punktów Konsultacyjnych do Spraw Uzależnień między innymi w Ciechanowie, Mławie czy Pułtusku. Jest współzałożycielem i współwłaścicielem Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji TOT w Ciechanowie. Był konsultantem przy tworzeniu programu terapeutycznego dla narkomanów przez Fundację Batorego.

Regularnie stara się uczestniczyć w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Uczestniczy w superwizjach zawodowych pod okiem cenionego superwizora Adama Kłodeckiego rekomendowanego przez Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

PIOTR W MEDIACH

Audycja - Piotr Strojnowski o muzyce i lec...

Źródło - Telewizja Polska | Tytuł audycji: Halo POLONIA | Prowadzenie: Marta Kielczyk, Grzegorz Miśtal | Gość: Piotr Strojnowski (muzyk, terapeuta uzależnień) | Data emisji: 8.12.2018

W studiu TVP Polonia na żywo, rozmawia o uzaleznieniach oraz muzyce - Piotr Strojnowski pierwszy lider legendarnego zespołu DAAB.

Zobacz cały materiał +

Wywiad - nie chciałbym być Hansem Klossem ...

Źródło - ONET Facet | Autor: DOMINIKA MONTEAN-PAŃKÓW | Data emisji: 22.08.2017

Pierwszy wokalista legendarnego zespołu DAAB, autor tekstu kultowego utworu „W moim ogrodzie”. Był uzależniony, teraz jest terapeutą. Po latach nieobecności w polskiej muzyce wrócił z nowym zespołem Strojnowy. Piotr „Struna” Strojnowski w Onecie.

Zobacz cały materiał +

Audycja - Piotr Strojnowski. Był uzależnio...

Źródło - Polskie Radio JEDYNKA | Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz | Prowadzi: Rafał Porzeziński | Gość: Piotr Strojnowski (muzyk, terapeuta uzależnień) |Data emisji: 4.04.2017 | Godzina emisji: 23.05

Gościem audycji był Piotr Strojnowski - współzałożyciel, wokalista, współkompozytor muzyki oraz autor tekstów na pierwszej płycie zespołu DAAB. W swoim życiu nieraz wpadał w tarapaty - były i narkotyki, i alkohol, i konflikty z prawem.

Zobacz cały materiał +

Wywiad z Darkiem Malejonkiem i Piotrem Str...

Źródło - ninateka.pl

Przemysław „Jah Jah” Frankowski rozmawia o polskiej kulturze reagge z Darkiem Malejonkiem z zespołu Maleo Reggae Rockers oraz Piotrem Strojnowskim, współzałożycielem grupy Daab.

Zobacz cały materiał +

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O METODACH TERAPII UZALEŻNIEŃ PIOTRA STROJNOWSKIEGO

Chcesz uzyskać szczegółowych informacji dotyczących rozwiązania Twojego
problemu z uzależnieniem? Zadzwoń! Piotr Strojnowski odpowie na Twoje wszystkie pytania!

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button