15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

  • Piotr Strojnowski

    Piotr Strojnowski

    Terapeuta Uzależnień - muzyk - wokalista

Piotr Strojnowski jest dyplomowanym instruktorem terapii uzależnień. Ukończył Studium Terapii Uzależnień na Uniwersytecie Zielonogórskim w dziedzinie leczenia narkomanii oraz Studium Terapii Uzależnień i Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Odbył staże kliniczne w ośrodkach stacjonarnych leczenia uzależnień w Stalowej Woli oraz Toruniu zakończone dwoma półrocznymi superwizjami klinicznymi prowadzonymi przez superwizorów rekomendowanych przez Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii.

W zawodzie terapeuty uzależnień pracuje od ponad szesnastu lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Poradni Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Klinicznym w Ciechanowie, Stacjonarnym Ośrodku Leczenia Narkomani w Toruniu. Ośrodku Leczenia Uzależnień w Janochach oraz wielu innych prywatnych placówkach odwykowych. Był koordynatorem i założycielem Punktów Konsultacyjnych do Spraw Uzależnień między innymi w Ciechanowie, Mławie czy Pułtusku. Jest współzałożycielem i współwłaścicielem Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji TOT w Ciechanowie. Był konsultantem przy tworzeniu programu terapeutycznego dla narkomanów przez Fundację Batorego.

Regularnie stara się uczestniczyć w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Uczestniczy w superwizjach zawodowych pod okiem cenionego superwizora Adama Kłodeckiego rekomendowanego przez Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Terapeuta Uzależnień

Ikona
Polskiego Reggae

Zawsze przykładał ogromną wagę do tekstu i jego przekazu. Przez lata, kiedy grał z Daabem, otrzymywał zwrotne informacje, że wielu ludziom jego teksty pomogły. Poprzez swoje perturbacje życiowe zaczął się pomaganiem zajmować zawodowo. I tak już od ponad 16 lat to skutecznie robi, jako terapeuta uzaleznień.

Audycja - Piotr Strojnowski o muzyce i leczeniu uzależnień

Źródło - Telewizja Polska | Tytuł audycji: Halo POLONIA | Prowadzenie: Marta Kielczyk, Grzegorz Miśtal |
Gość: Piotr Strojnowski (muzyk, terapeuta uzależnień) | Data emisji: 8.12.2018
Piotr Strojnowski
W studiu TVP Polonia na żywo, rozmawia o uzaleznieniach oraz muzyce - Piotr Strojnowski pierwszy lider legendarnego zespołu DAAB.

Wywiad - Nie chciałbym być Hansem Klossem do końca życia

Źródło - ONET Facet | Autor: DOMINIKA MONTEAN-PAŃKÓW | Data emisji: 22.08.2017
Piotr Strojnowski
Pierwszy wokalista legendarnego zespołu DAAB, autor tekstu kultowego utworu „W moim ogrodzie”. Był uzależniony, teraz jest terapeutą. Po latach nieobecności w polskiej muzyce wrócił z nowym zespołem Strojnowy. Piotr „Struna” Strojnowski w Onecie.

Audycja - Piotr Strojnowski. Był uzależniony, dziś jest terapeutą

Źródło - Polskie Radio JEDYNKA | Tytuł audycji: Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz | Prowadzi: Rafał Porzeziński | Gość: Piotr Strojnowski (muzyk, terapeuta uzależnień) |Data emisji: 4.04.2017 | Godzina emisji: 23.05
Piotr Strojnowski
Gościem audycji był Piotr Strojnowski - współzałożyciel, wokalista, współkompozytor muzyki oraz autor tekstów na pierwszej płycie zespołu DAAB. W swoim życiu nieraz wpadał w tarapaty - były i narkotyki, i alkohol, i konflikty z prawem.

Wywiad z Darkiem Malejonkiem i Piotrem Strojnowskim Róbrege

Źródło - ninateka.pl
Przemysław „Jah Jah” Frankowski rozmawia o polskiej kulturze reagge z Darkiem Malejonkiem z zespołu Maleo Reggae Rockers oraz Piotrem Strojnowskim, współzałożycielem grupy Daab.

Piotr
w mediach

Strojnowy WOLNOŚĆ SERC

Dowiedz się więcej o metodach
terapii uzależnień Piotra Strojnowskiego

Chcesz uzyskać szczegółowych informacji dotyczących rozwiązania Twojego
problemu z uzależnieniem? Zadzwoń! Piotr Strojnowski odpowie na Twoje wszystkie pytania!
Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121