15 letnie doświadczenie
Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Terapia Stacjonarna

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
"Proponujemy terapię uzależnień w formie stacjonarnej. Podstawą terapii jest założenie, że każdy człowiek posiada wewnętrzne zasoby, których odpowiednie wykorzystanie pozwoli mu wrócić do zdrowia psychicznego i dobrego funkcjonowania w społeczeństwie. Jesteśmy po to, by pomóc ci znaleźć te zasoby i pokazać, w jaki sposób z nich czerpać.“

Pacjent po ukończeniu całościowej terapii jest objęty całoroczną nieodpłatną opieką – może korzystać czy to z sesji terapii indywidualnej, czy też przyjeżdżać na wzmacniające pobyty weekendowe. W niedzielne dni odwiedzin proponujemy terapię rodzinną/par w ramach kosztów terapii.

Terapia stacjonarna jest najskuteczniejszą metodą walki z uzależnieniem. Zapewnia pacjentowi opiekę 24h na dobę oraz intensywne oddziaływania terapeutyczne – indywidualne, grupowe i konsultacje psychiatryczne. Bez wątpienia dla każdej osoby uzależnionej pobyt w ośrodku leczenia uzależnień jest wielkim przeżyciem. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu dnia oraz realizowanej terapii, chory może odpocząć od dotychczasowego życia i ma czas na poukładanie w głowie wszystkiego od początku.

Centrum medyczne MEDJOL zapewnia terapię stacjonarną z noclegiem oraz wyżywieniem. Czas pobytu w ośrodku może trwać 4 lub 8 tygodni i jest uzależniony od stanu zdrowia oraz możliwości pacjenta. To znakomity czas na poznanie siebie i odbudowanie relacji oraz własnych wartości.

Terapia stacjonarna to najbardziej intensywna forma terapii uzależnień, którą zaleca się nie tylko osobom podejmującym pierwsze kroki leczenia, ale także tym, którzy od dłuższego czasu nie zażywają szkodliwych substancji. Należy być świadomym, że nawet długotrwała abstynencja niepoparta zrozumieniem samego siebie, nie poprawi kondycji psychicznej osoby uzależnionej i nie zlikwiduje problemów rodzinnych oraz emocjonalnych.


Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Copyright © 2018
Kontakt 24h +