15 letnie doświadczenie
Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130 Leczenie Uzależnień +48 510 280 121

Leczenie uzależnienia od narkotyków

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
"W ramach wysokich kompetencji i wieloletniego doświadczenia posiadanego przez nasz zespół, bazując na naszym autorskim programie - leczymy uzależnienie od narkotyków."

Do leczenia narkomanii w naszym ośrodku stosowana jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomagająca psychoterapię uzależnienia jest skupiona na leczeniu zespołów abstynencyjnych i jednoczesne wsparcie farmakologiczne procesu terapii.

Leczenie narkomanii w ośrodku MEDJOL pod Warszawą oparte jest na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. Głównym celem oferowanego leczenia uzależnienia od narkotyków jest zachowanie trwałej abstynencji, poprawa zdrowia psychofizycznego oraz nabycie umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych i społecznych.

Uzależnienie od narkotyków jest powszechnym problemem dotykającym wszystkich ludzi, bez względu na płeć, wiek, pozycję społeczną czy kolor skóry. Jednak coraz częściej w ten nałóg popadają ludzie bardzo młodzi. Kadra centrum leczenia uzależnień MEDJOL posiada ogromne doświadczenie i wiedzę o leczeniu narkomanii, a autorski program opracowany przez nasz zespół daje dużą szansę na walkę z nałogiem. Nałóg narkotykowy jest chorobą chroniczną, czyli nieuleczalną. Może ona dotknąć każdą osobę, która eksperymentuje ze środkami zmieniającymi świadomość.

Leczenie uzależnień od narkomanii poprzez terapię przyczyni się do uwolnienia od większości przykrych konsekwencji, wynikających z nadużywania substancji psychoaktywnych. Należy pamiętać, że każdy z narkotyków uzależnia na swój własny sposób. Stopień uzależnienia może więc się różnić u poszczególnych osób. Nawet z największego nałogu można wyjść obronną ręką.

Odwyk narkotykowy w ośrodku MEDJOL pod Warszawą dostosowywany jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz liczyć na duże zmiany i pozytywne efekty leczenia. W centrum medycznym MEDJOL możesz liczyć nie tylko na terapię narkotykową, ale także na detoksykację, farmakoterapię, czy też wsparcie grupy i terapeuty. Leczenie obdarzy Cię szansą na nowe, często znacznie lepsze życie. Nie dopuść więc do tego, by uzależnienie od narkotyków zniszczyło Twoje życie i wszystko to co jest dla Ciebie najważniejsze.

Poszukując więcej informacji dotyczących uzależnienia od narkotyków, sprawdź naszego bloga który przybliża kwestie przyczyn uzależnienia, objawy które można zaobserwować u bliskiej Ci osoby , a także metody leczenia i odtruwania organizmu.

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień
Ośrodek Leczenia Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Copyright © 2018