Misją Centrum Medycznego MEDJOL jest wspieranie pacjentów zmagających się z uzależnieniami w odkrywaniu ich zasobów do zmiany stylu życia na wolny od nałogu, ukierunkowany na rozwój osobisty i osiąganie harmonii. Wierzymy, że uzależnienie jest niezawinione, związane z niezabezpieczonymi potrzebami, niepewną więzią z otoczeniem i ma swoje źródło.

medjol zaufaj nam Medjol.pl

PRYWATNY OŚRODEK TERAPII

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ W TROSCE O CIEBIE I TWOICH BLISKICH

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL oferuje kompleksowe leczenie uzależnień, jesteśmy legalną placówką posiadamy status NZOZ i wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych pod numerem: 000000025095.

Wiemy, jak ważne dla naszych Pacjentów jest poczucie bezpieczeństwa oraz dyskrecja, zachowanie poufności i anonimowości. Są to fundamentalne zasady, których przestrzega zespół terapeutyczny i personel naszego ośrodka, Uznaliśmy, że abyś mógł skoncentrować się na pracy nad sobą i swoją trzeźwością, konieczne jest stworzenie Ci odpowiednich do tego warunków. Nasz bezpieczny Ośrodek usytuowany jest z dala od uczęszczanych miejsc na rozległym terenie, wśród pięknej przyrody. To miejsce gwarantuje bezpieczeństwo, ciszę i spokój, Pracujemy w niewielkich grupach terapeutycznych, co dodatkowo zwiększa komfort poczucia prywatności (i umożliwia bardziej indywidualne podejście do terapii). Nie dopytujemy się o to, skąd jesteś i co robisz na co dzień. Jeśli takie jest Twoje życzenie, pozostanie to Twoją tajemnicą. Sam decydujesz o tym, co chcesz o sobie powiedzieć. Przykładamy dużą wagę do zachowania poufności wszelkich informacji. Masz to zagwarantowane w kontrakcie terapeutycznym, który zawieramy z Tobą po przyjeździe do ośrodka. Te same reguły obowiązują nie tylko terapeutów i personel, ale i pozostałych pacjentów. Żelazną zasadą jest, że to, co usłyszysz w trakcie zajęć, nie ma prawa wydostać się na zewnątrz.

Zwolnienia lekarskie na czas terapii wystawiamy z zachowaniem należytej tajemnicy. Na co dzień towarzyszy nam ciepła, przyjazna atmosfera, co dodatkowo zwiększa komfort bezpieczeństwa.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień działający w ramach struktury Centrum Medycznego MEDJOL, stawia na wysokie standardy udzielanych świadczeń medycznych dedykowanych Pacjentom, borykającym się z problemem uzależnienia od substancji psychotropowych takich jak alkohol, narkotyki, leki i dopalacze oraz uzależnień behawioralnych takich jak hazard i uzależnienie od gier – czytaj więcej, Leczenie Uzależnień.

Wierzymy w człowieka i jego możliwości. Jesteśmy, aby wspierać, towarzyszyć, pomagać w poszukiwaniach i wydobywać z naszych Pacjentów to, co najlepsze. Jesteśmy profesjonalistami w rozwoju, korzystamy z najnowszej wiedzy medycznej i psychoterapeutycznej dotyczącej uzależnień.

Ośrodek Terapii Uzależnień MEDJOL nie tylko zagwarantuje osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardu – poczucie własnego bezpieczeństwa, ale także pomoże odzyskać im wolność, która została odebrana przez nałóg. Jesteśmy przekonani, iż kompleksowa opieka medyczna, jak i wysoki standard udzielanych świadczeń zdrowotnych jest wynikiem połączenia wysokich umiejętności kadry medycznej z autorskim programem leczenia, każdorazowo indywidualnie dobranym do potrzeb Pacjenta.

Zaufanie Pacjentów oraz nasza wysoka pozycja na rynku Prywatnych Placówek Odwykowych ma dla nas ogromną wartość. Odpowiedzialność, która na nas spoczywa, zobowiązuje do zapewnienia świadczeń medycznych – leczenie uzależnień na światowym poziomie.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek medycznych w Polsce, która kompleksowo, a co najważniejsze zgodnie z obowiązującymi światowymi normami, podejmuje się leczenia uzależnień w ramach posiadanych kompetencji oraz autorskich programów leczenia uzależnień. Oferowany naszym Pacjentom program leczenia kompensuje wieloczynnikowe podłoża trudności psychicznych uwzględniające fakt, iż prawie żaden problem nie ma pojedynczej przyczyny. Tym samym problemy pacjenta rozwiązujemy indywidualnie oraz wielowarstwowo.

Centrum medyczne MEDJOL, obdarzy Państwa zaufaniem, pewnością oraz przekonaniem, że każdy krok zrobiony przez osobę zmagającą się z uzależnieniem będzie realizowany pod okiem doświadczonego zespołu Lekarzy, Psychologów, Psychiatrów oraz Terapeutów Uzależnień.

Tę ciężką walkę o trzeźwość przemierzamy z naszymi pacjentami ramię w ramię. Towarzyszymy im w pokonywaniu rozmaitych przeszkód, które dzielą ich od powrotu do zdrowego, w pełni satysfakcjonującego życia.

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button