Skip to main content

Detoks
i odtrucia organizmu

Detoks Warszawa 24h/7, Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL przeprowadza odtrucia poprzez detoks po alkoholu, narkotykach i lekach!

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Odtrucia organizmu i detoks Warszawa
Detoks Odtrucia Warszawa

Detoks w Warszawie - ośrodek terapeutyczny

Indywidualnie dobrana metodologia odtruć detoksykacyjnych po substancjach psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki i leki!

Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogą odzyskać zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, niezależnie od tego czy jesteś pod wpływem alkoholu, narkotyków, leków czy też dopalaczy. Dzięki naszej pomocy opuścisz ośrodek detoksykacji jako osoba trzeźwa i gotowa do odbudowania swojego świata!
 • Indywidualne i sprawdzone metody
 • Komfortowe warunki
  Komfortowe warunki
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Doświadczona kadra medyczna
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Przystępne ceny
Detoks warszawa po alkoholu, narkotykach i lekach

Ośrodek Leczenia Uzależnień - NZOZ MEDJOL Oddział 24h/7 każdego dnia wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby nadużywającej i uzależnionej, która chce przerwać ciąg i podjąć walkę z uzależnieniem. Oferujemy bezpieczną i starannie opracowaną indywidualną metodologię odtruć.

Detoks narkotykowy i alkoholowy. Bezpieczne odtrucia organizmu po środkach psychoaktywnych i odurzających. Sprawdź nasz dyskretny ośrodek detoksykacji w Warszawie.

Nasz ośrodek terapeutyczny codziennie pomaga osobom uzależnionym i nadużywającym środki odurzające i psychoaktywne. Oferujemy bezpieczne zabiegi detoksu po alkoholu, narkotykach i lekach (odtruwanie Warszawa). W ramach oferowanych usług medycznych dowozimy pacjentów do naszego ośrodka dyskretnym samochodem z całej aglomeracji warszawskiej i z całego Mazowsza!
Niesiemy pomoc dla osób, które nie potrafią poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego, narkotykowego i lekowego. Jako prywatny ośrodek detoksykacji oferujemy skuteczne wsparcie poprzez odtrucia detoksykacyjne, niezależnie od substancji, pod której wpływem znajduje się pacjent, czy pory dnia i roku. Nasze usługi to nie tylko terapia odwykowa. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną i bezpieczne świadczenia odtrucia organizmu, realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków odurzających, 7 dni w tygodniu, 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia!
W wieloletniej działalności medycznej Ośrodka NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa przeprowadzonych zostało 50 450 bezpiecznych odtruć organizmu.
Twoja decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe i przerwać ciąg uzależnienia i zdecydować się na detoks w Warszawie, nie należy do prostych. Czasami chęć poddania się odtruciu organizmu w ośrodku detoksykacji jest następstwem pewnych tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z nałogiem. Odtruwanie (Warszawa) to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu i uzależnienia.

Gdzie przeprowa
dzamy

DETOKS

Nasz ośrodek terapeutyczny, w którym przeprowadzana jest detoksykacja organizmu (Warszawa), położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. To tu udzielamy wsparcia, pomocy oraz opieki medycznej i terapeutycznej.

Z naszej wieloletniej praktyki medycznej wynika, że przeprowadzenie detoksu i przerwania ciągu w warunkach dedykowanych, czyli w ośrodku detoksykacji znacząco zwiększa szansę na powodzenie właściwej terapii uzależnień i eliminuje większość niepożądanych objawów odstawiennych. Warto wskazać, że na przebieg leczenia wpływa również indywidualna predyspozycja i cechy jednostki osobowej oraz choroby towarzyszące uzależnieniu. Z tego względu detoks organizmu trwający od kilku dni detoks alkoholowy do nawet kilkunastu miesięcy detoks polekowy i twardych narkotyków – detoks narkotykowy, należy przeprowadzać w specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień a nie w domu.

Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci naszego ośrodka mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę.

Jak przebiega detoks w ośrodku?

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, niezależnie od jego jednostek chorobowych czy też substancji, które zażywał.

Odtrucie organizmu po środkach psychotropowych i odurzających w lecznictwie odwykowym nazywane są pierwszym etapem leczenia uzależnień. Detoks organizmu to proces trwający z reguły 3-14 dni, a w przypadku wielu leków psychotropowych, nasennych i opiatów nawet kilka miesięcy. Niezależnie od substancji, detoks odtruwania organizmu przeprowadzany jest pod kontrolą lekarzy i wykwalifikowanego personelu medycznego.

Proces ten polega na oczyszczeniu organizmu z toksyn, uzupełnieniu niedoboru w składnikach odżywczych i mineralnych. Natomiast w ramach terapii farmakologicznej podajemy też preparaty, które mają działanie uspokajające i stabilizujące funkcje organizmu, tym samym redukujące nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego. Odtrucie detoksykacyjne ma więc na celu przede wszystkim oczyszczenie organizmu - wzmocnienie i regenerację po długotrwałym nadużywaniu środków odurzających, co będzie pierwszym krokiem do celu, jakim jest utrzymanie trzeźwości.

Komu dedykujemy odtrucia?

Oferowane świadczenia odtruć detoksykacyjnych polecamy dla osób będących pod wpływem i nadużywających alkohol, narkotyki oraz leki.

Nasza pomoc medyczna (detoksykacja organizmu Warszawa) koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjenta i obejmuje następujące działania: ocenę stanu zdrowia i stopnia zatrucia organizmu oraz badanie kondycji psychicznej. W razie konieczności przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, aby rozpoznać czynniki ryzyka wystąpienia powikłań. W celu zapewnienia pełnego komfortu oferujemy również pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Dzięki całodobowej opiece medycznej gwarantujemy zastosowanie bezpiecznych środków farmakologicznych, podawanie leków łagodzących fizyczne i psychiczne objawy zespołu odstawienia, nawadnianie organizmu i odżywianie odpowiednią dietą, uzupełnianie elektrolitów oraz witamin przyspieszających regenerację organizmu i przywrócenie mu równowagi, bieżące monitorowanie stanu psychofizycznego pacjenta.

Czy świadczenia detoksu są w pełni dyskretne i anonimowe?

Tak, jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w nasz statut działalności wpisane są gwarancje etyki, anonimowości i dyskrecji realizowanych świadczeń medycznych.

Gwarantujemy Ci, że będąc naszym pacjentem i decydując się na odtruwanie organizmu, nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych. Zapewniamy poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji.

Detoks,
jaka cena?

Komfortowe i bezpieczne odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach czy też lekach, sprawią że Twój organizm na nowo zacznie funkcjonować!

Detoks Warszawa Cena
DETOKS 1 doba
2 000

1 doba w ośrodku detoksykacji. Pakiet dedykowany dla osób po krótkotrwałym spożywaniu alkoholu.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaPodstawowe badania
 • detoks warszawa cenaPodstawowa farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne

DETOKS 3 doby +

3900

3 dobowy detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach w ośrodku detoksykacji. Dedykowany dla osób po długich ciągach.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaRozszeżone badania
 • detoks warszawa cenaIndywidualna farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaPrzerywanie ciągu
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaKonsultacja Terapeutyczna
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
Detoks Warszawa - Cennik

Gwarancja bezpiecznej procedury medycznej oraz całodobowej opieki!

Ośrodek Leczenia Uzaleznień - NZOZ MEDJOL Oddział Warszawa 24h/7, to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewniamy całodobową specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Detoks do domu

Detoks Warszawa
z dojazdem do domu!

Przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu ze środków takich jak alkohol, narkotyki oraz leki nie powinno być przeprowadzane w warunkach domowych. W praktyce detoks odtruwania organizmu w domu pacjenta stanowi ogromne zagrożenie życia i zdrowia!

Oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod Warszawą, wraz z usługą przyjazdu po pacjenta nieoznakowanym samochodem. Do ośrodka dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski.

Szczegóły +

Detoks w domu czy w ośrodku detoksykacji?

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odstawieniu alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce detoks organizmu w domu pacjenta ze względu na skomplikowane procedury medyczne stanowi zagrożenie życia i zdrowia!

U większości osób nadużywajacych alkohol, narkotyki oraz leki, pojawiają się objawy zespołu abstynencyjnego. Są to dolegliwości fizyczne o różnym charakterze i nasileniu, które nie tylko skłaniają pacjentów do przerwania detoksu, ale w wielu przypadkach stanowią zagrożenie dla ich zdrowia, a nawet życia. Przykładem takich objawów są, chociażby drgawki, czy zaburzenia świadomości. Właśnie dlatego odtrucia po alkoholu czy narkotykach powinno się przeprowadzać pod nadzorem specjalistów w kontrolowanych warunkach hospitalizacji.

Detoks organizmu po substancjach psychoaktywnych (lekach, alkoholu, narkotykach czy dopalaczach) powinien odbywać się w warunkach hospitalizacyjnych ze względu na uciążliwe dolegliwości somatyczne i objawy psychiczne, które pojawiają się po odstawieniu środków psychoaktywnych i alkoholu. Należy podkreślić, że detoks przeprowadzony w warunkach oferowanych przez NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 jest bezpieczny, ze względu na prywatny charakter śwuiadczeń medycznych - komfortowy aniżeli detoks przeprowadzany w domu Pacjenta. Nasze metody detoksu są ukierunkowane indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta. Dodatkowo bardzo często domowy detoks określany jest jako nieskuteczny, gdyż nie ma zapewnionej odpowiedniej całodobowej opieki. Brak wykwalifikowanej całodobowej opieki podczas detoksu zwiększa ryzyko pogorszenia stanu zdrowia, ponownego sięgnięcia po substancje psychoaktywne i przerwania abstynencji. Należy pamiętać że detoks poprzez odtruwanie organizmu to działania, których celem jest przede wszystkim zwalczenie nieprzyjemnych objawów zatrucia konkretną substancją psychoaktywną. W tym znaczeniu w warunkach domowych dąży się tylko do uzupełnienia elektrolitów i substancji odżywczych w organizmie, przyjmowanie tabletek na kaca i uzupełnianie płynów. Niemniej jednak domowy detoks ma niewiele wspólnego z odtruciem przeprowadzonym w naszym ośrodku detoksykacji.

Cena detoksu w domu a cena detoksu w ośrodku? Czas wizyty w domu do godziny, koszt dla pacjenta 300 - 1000 złotych za oględziny, wypisanie recepty, podłączenie kroplówki i właściwie koniec pracy dla kac doktorka - kawkę dopić, odliczyć gotóweczkę, pacjenta zostawić a jak coś to niech rodzina dzwoni po pogotowie. Straszne prawda? Ale tak wygląda świat odtruć domowych! Przekonaj się sam czy warto ryzykować życie za 1000 zł, skożystaj z naszej oferty detoksu w ośrodku, oferujemy przystępne cenowo pakiety!

Kontakt Cennik

Detoks
po alkoholu

Nadużywasz alkoholu, pijesz nałogowo lub ciągami? Z czasem możesz doprowadzić do zaawansowanego zatrucia organizmu alkoholem i toksynami wynikającymi z przemiany metabolicznej alkoholu. Pomożemy Ci, jeśli zdecydowałeś się na utrzymanie trzeźwości. Odtrucia alkoholowe to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów oraz pozostałych toksyn. Osoba nadużywająca lub uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym, jest bardzo osłabiona i odwodniona, przez co zdrowie i życie jest zagrożone. Z tego powodu działamy bezkompromisowo, gdyż detoks po alkoholu ratuje zdrowie i życie!

Detoks
narkotykowy

Detoks narkotykowy ma na celu przerwanie ciągu narkotykowego w bezpieczny i komfortowy sposób oraz usunięcie toksyn, które nagromadziły się w organizmie w konsekwencji zażywania substancji psychoaktywnych, jakimi są narkotyki. Długotrwałe ich zażywanie skutkuje powstaniem silnego uzależnienia fizycznego i psychicznego, którego wynikiem podczas nagłego ograniczenia lub odstawienia narkotyków, twardych czy miękkich, jest pojawienie się zespołu abstynencyjnego. Detoks ponarkotykowy w naszym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa jest w pełni bezpieczny dyskretny i anonimowy, gdyż przeprowadzany jest pod ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską, przez którą zostaniesz dokładnie zbadany i zaopatrzony w niezbędne leki, witaminy i dalsze zalecenia medyczne.

Detoks
po lekach

Po długotrwałym nadużywaniu leków uspokajających, nasennych czy psychotropowych warto postawić na leczenie. Detoks po lekach to możliwość odzyskania utraconych w trakcie nadużywania leków sił, a dzięki obecności psychologów i psychoterapeutów – mobilizacji do dalszego leczenia. Cel detoksu polekowego jest taki sam jak w przypadku odtruwania z narkotyków czy też alkoholu, odzyskanie swojego zdrowia i przerwanie ciągu. Detoks polekowy jest ukierunkowany indywidualnie, komfortowy oraz zgodny ze światowymi standardami. Dzięki temu, że tym, co zapewniamy, jest detoksykacja pod opieką specjalistów, masz pewność pełnego odtrucia organizmu i skutecznego odstawienia zażywanych przez Ciebie leków. Pamiętaj o tym, że w naszym ośrodku możesz liczyć na kompleksowe wsparcie!

Wsparcie

Zapewniamy wsparcie nie tylko w nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń, nasi specjaliści odtrują Twój organizm po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach! Pomagamy też długoterminowo poprzez psychoterapię - terapia uzależnień

Przeprowadzamy bezpieczne odtrucia!

Dogodna Lokalizacja

Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...

100% Dyskrecji i anonimowości

Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.

Komfortowe warunki

Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.

Dla Twojego Sukcesu

Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!

Dokumentacja Medyczna

Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.

Dla Twojego Zdrowia

Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7