Skip to main content

Detoks
i odtrucia organizmu

Detoks Warszawa 24h/7,
Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL przeprowadza odtrucia poprzez detoks po alkoholu, narkotykach i lekach!

Prywatny Ośrodek Detoksykacji
Ośrodek Detoksykacji
Odtrucia organizmu i detoks Warszawa
Detoks Odtrucia Warszawa

Detoks Odtruwanie Warszawa

Indywidualnie dobrana metodologia odtruć detoksykacyjnych po substancjach psychoaktywnych takich jak alkohol, narkotyki i leki!

Nasza wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie odzyskać zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, niezależnie od tego czy jesteś pod wpływem alkoholu, narkotyków, leków czy też dopalaczy. Dzięki naszemu doswiadczeniu opuścisz ośrodek dertoksykacji jako osoba trzeźwa i gotowa do odbudowania swojego świata!
 • Indywidualne i sprawdzone metody
 • Komfortowe warunki
  Komfortowe warunki
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Doświadczona kadra medyczna
 • Doświadczeni psychoterapeuci
  Przystępne ceny
Detoks warszawa po alkoholu, narkotykach i lekach

Ośrodek Leczenia Uzależnień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7. Każdego dnia wyciąga pomocną dłoń do każdej osoby naużywającej i uzależnionej, która chce przerwać ciąg i podjąć walkę z uzależnieniem. Oferujemy bezpieczną i starannie opracowaną indywidualną metodologię odtruć detoksykacyjnych dla osób pod wpływem alkoholu, narkotyków, leków jak i również dopalaczy.

Detoks po alkoholu narkotykach oraz lekach. Bezpieczne odtrucia organizmu po środkach psychoaktywnych i odurzających. Sprawdź nasz dyskretny Ośrodek detoksykacji w Warszawie.

W jaki sposób i gdzie przeprowadzać bezpieczne odtrucia detoksykacyjne po alkoholu narkotykach i lekach? Przecież jest wiele, różnego rodzaju ośrodków i prywatnych placówek odwykowych oferujacych detoks, dlaczego zatem mielibyście Państwo się zdecydować na zaufanie akurat naszemu ośrodkowi detoksykacji?

Prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa, codziennie pomaga osobom uzależnionym i nadużywajacym środki odużające i psychoaktywne. Oferujemy bezpieczne zabiegi detoksu po alkoholu, narkotykach i lekach. W ramach oferowanych usług medycznych dowozimy pacjentów do naszego ośrodka dyskretnym samochodem z całej aglomeracji warszawskiej i z całego mazowsza!

Niesiemy pomoc dla osób które nie potrafią poradzić sobie z przerwaniem ciągu alkoholowego, narkotykowego i lekowego. Jako Prywatny Ośrodek Detoksykacji oferujemy skuteczne wsparcie poprzez odtrucia detoksykacyjne, niezależnie od substancji pod której wpływem znajduje się pacjent, niezależnie od pory dnia czy roku. Gwarantujemy kompleksową opiekę medyczną i bezpieczne świadczenia odtrucia organizmu, realizowane przez doświadczony zespół medyczny. Przyjmujemy i leczymy Pacjentów będących pod wpływem wszelkich środków oduzających, 7 dni w tygodniu 24h/dobę, gdyż obieramy zasadę, iż pracujemy dla ratowania życia i zdrowia! Odtrucia po alkoholu, narkotykach i lekach – dyskretnie i anonimowo!

W wieloletniej działalności medycznej Ośrodka NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa, odnosząc się jedynie do świadczeń medycznych – detoks organizmu po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach, to przeprowadzonych zostało 50 450 bezpiecznych odtruć organizmu. Dla naszego zespołu medycznego to wystarczająca rekomendacja pracy, jaką od 2015 roku wykonujemy na rzecz ratowania i przywracania zdrowia naszych Pacjentów.

Twoja decyzja o tym, aby podjąć leczenie odwykowe i przerwać ciąg uzależnienia, nie należy do prostych. Czasami chęć poddania się odtruciu organizmu w ośrodku detoksykacji jest następstwem pewnych tragicznych wydarzeń, a niekiedy wynikiem podjęcia przez Ciebie świadomej walki z nałogiem. Detoks organizmu, który przeprowadzamy w Prywatnym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Detoks Warszawa, to nasza propozycja dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z przerwaniem ciągu i uzależnienia. Niezmiernie cieszymy się z Twojej decyzji o podjęciu leczenia odwykowego, w niniejszym artykule przedstawimy Tobie kilka faktów o naszym podejściu do bezpiecznego odtrucia organizmu po środkach psychoaktywnych, odurzających i lekach.

Gdzie przeprowa
dzamy

DETOKS

Nasz prywatny Ośrodek Detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa jest położony w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Czersk. To tu udzielamy wsparcia, pomocy oraz profesjonalnej opieki medycznej i terapeutycznej wszystkim osobom uzależnionym i nadużywajacym, chcących skorzystać z odtrucia detoksykacyjnego organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach.

Z naszej wieloletniej praktyki medycznej wynika, że przeprowadzenie detoksu i przerwania ciągu w warunkach dedykowanych czyli w ośrodku detoksykacji znacząco zwiększa szansę na powodzenie właściwiej terapii uzależnień i eliminuje większość niepożądanych objawów odstawiennych. Warto wskazać, że na przebieg detoksu organizmu wpływaja również indywidualna predyspozycja i cechy jednostki osobowej oraz choroby towarzyszące uzależnieniu. Z tego względu detoks organizmu trwający od kilku dni detoks alkoholowy do nawet kilkunastu miesięcy detoks polekowy i twardych narkotyków – detoks narkotykowy, należy przeprowadzać w specjalistycznym ośrodku leczenia uzależnień a nie w domu.

Bardzo duże znaczenie dla prawidłowego przebiegu procesu detoksu mają warunki, w jakich się on odbywa. Właśnie dlatego pacjenci naszego ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa, podczas realizacji świadczeń detoksu mają do dyspozycji komfortowe pokoje, w których mogą liczyć na spokój, ciszę oraz pełną dyskrecję, a także pomoc wykwalifikowanego personelu, który monitoruje stan ich powrotu do zdrowia przez całą dobę.

Do ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa przyjmujemy pacjentów, którzy chcą odtruć organizm ze szkodliwych substancji nagromadzonych w wyniku przyjmowania środków psychoaktywnych i odurzających, co ważne niezależnie od stanu w jakim się w chwili przyjęcia do ośrodka na detoks znajdują oraz niezaleznie od substancji którą zażywali. Jako jedni z nielicznych ośrodków detoksykacji w Warszawie, przyjmujemy na detoks organizmu Pacjentów będących pod wpływem środków psychoaktywnych i odurzających.

DETOKS

Jak przebiega

Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta, niezależnie od jego jednostek chorobowych czy też substancji które zażywał... Alkohol, narkotyki, dopalacze i leki wiemy jak odtruwać!

Odtrucie organizmu po środkach psychotropowych i odurzających w lecznictwie odwykowym nazywane sa pierwszym etapem leczenia uzależnień. Detoks organizmu to proces trwający z reguły 3-14 dni, a w przypadku wielu leków psychotropowych, nasennych i opiatów nawet kilka miesięcy. Niezależnie od substancji, detoks organizmu w Ośrodku leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa przeprowadzany jest pod kontrolą lekarzy i wykwalifikowanego personelu medycznego. Popularnie nazywany detoks czyli odtrucia organizmu i przerywanie ciągu, polegają na oczyszczeniu organizmu z toksyn, uzupełnieniu niedoboru w składnikach odżywczych i mineralnych. Natomiast w ramach terapii farmakologicznej podajemy też preparaty, które mają działanie uspokajające i stabilizujące funkcje organizmu tym samym redukujące nieprzyjemne objawy zespołu abstynencyjnego. Odtrucie detoksykacyjne ma więc na celu przede wszystkim wzmocnienie i regenerację organizmu po długotrwałym nadużywaniu środków odurzających takich jak alkohol i narkotyki, dopalacze czy też substancji psychoaktywnych jakimi są leki, oraz eliminacje objawów odstawiennych. Istotnym elementem oferowanych przez nasz Ośrodek Detoksykacji świadczeń, jest zapewnienie Pacjentom bezpieczeństwa poprzez całodobową opiekę medyczną. Gdyż przerywanie ciągu nawet kilku dniowego może stanowić dla Ciebie zagrożenie zdrowia i życia.

Nasza pomoc medyczna koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjenta i obejmuje następujące działania: ocenę stanu zdrowia i stopnia zatrucia organizmu – w razie konieczności przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, aby rozpoznać czynniki ryzyka wystąpienia powikłań detoksu, badanie kondycji psychicznej. W celu zapewnienia pełnego komfortu zapewniamy również pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Dzięki całodobowej opiece medycznej zapewniamy zastosowanie bezpiecznych środków farmakologicznych, podawanie leków łagodzących fizyczne i psychiczne objawy zespołu odstawienia, nawadnianie organizmu i odżywianie odpowiednią dietą, uzupełnianie elektrolitów oraz witamin przyśpieszających regenerację organizmu i przywrócenie mu równowagi, bieżące monitorowanie stanu psychofizycznego pacjenta.

Tak więc przebieg detoksu organizmu dostosowujemy w sposób indywidualny. Pierwszym etapem detoksu organizmu, jest dokładne badanie Pacjenta w chwili jego przyjęcia do naszej placówki. W Ośrodku detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa przeprowadzamy szereg badań, aby uzyskać informację odnośnie ogólnego stanu zdrowia, stanu narządów wewnętrznych oraz ilości, rodzaju substancji odurzającej i czasu jej zażywana przez Pacjenta. Lekarz na podstawie szczegółowych badań dobiera indywidualny sposób i czas przeprowadzania medycznej detoksykacji odtrucia organizmu. Między innymi dzięki takiej procedurze, gwarantujemy naszym Pacjentom w pełni bezpieczne świadczenia medyczne detoksu organizmu pod całodobową opieką lekarsko pielęgniarską!

DETOKS

Komu dedykujemy odtrucia?

Oferowane świadczenia odtruć detoksykacyjnych polecamy dla osób będących pod wpływem i nadużywających alkohol, narkotyki oraz leki.

Do ośrodka detoksykacji NZOZ MEDJOL – Oddział Detoks Warszawa, przyjmujemy wszystkuie osoby, które chcą odtruć organizm po alkoholu narkotykach, dopalaczach i lekach tym samym poprzez detoks oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych w wyniku przyjmowania środków psychoaktywnych i odurzających, co ważne niezależnie od stanu w jakim się obecnie znajdują oraz substancji którą zażywały. Jako jedni z nielicznych ośrodków detoksykacji w Warszawie i na Mazowszu, przyjmójemy na detoks organizmu Pacjentów będących pod wpływem środków psychoaktywnych i odurzających.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przerwać ciąg uzaleznienia i poddać się odtruciu w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Proces detoksu odbywa się w naszym ośrodku pod kontrolą specjalistów, którzy otaczają pacjentów opieką od samego początku, by cała procedura medyczna odbyła się w sposób bezpieczny oraz zakończyła się sukcesem w postaci wyeliminowania zespołu odstawienia i przywrócenia dobrego samopoczucia oraz świadomego myślenia bez zbędnych komplikacji.

Czy świadczenia detoksu są w pełni dyskretne i anonimowe?

Tak, jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w nasz statut działalności wpisane są gwarancje etyki, anonimowości i dyskrecji realizowanych świadczeń medycznych.

Gwarantujemy Tobie że będąc pacjentem Ośrodka Leczenia Uzależnień NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa nie będziesz figurował w żadnej bazie danych osób nadużywających i uzależnionych, gwarantujemy Tobie całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie prywatności, intymności, dyskrecji. Gdyż dyskrecję uznajemy za podstawowy warunek naszej pracy, zapewniający Tobie poczucie bezpieczeństwa.

Detoks,
jaka cena?

Komfortowe i bezpieczne odtrucia organizmu po alkoholu, narkotykach czy też lekach, sprawią że Twój organizm na nowo zacznie funkcjonować!

Detoks Warszawa Cena
DETOKS 1 doba
1 500

1 doba w ośrodku detoksykacji. Pakiet dedykowany dla osób po krótkotrwałym spożywaniu alkoholu.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaPodstawowe badania
 • detoks warszawa cenaPodstawowa farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne

DETOKS 3 doby +

3500

3 dobowy detoks organizmu po alkoholu, narkotykach i lekach w ośrodku detoksykacji. Dedykowany dla osób po długich ciągach.

 • detoks warszawa cenaOpieka medyczna 24h/7
 • detoks warszawa cenaRozszeżone badania
 • detoks warszawa cenaIndywidualna farmakoterapia
 • detoks warszawa cenaPrzerywanie ciągu
 • detoks warszawa cenaKomfortowe warunki
 • detoks warszawa cenaKonsultacja Terapeutyczna
 • detoks warszawa cenaDalsze zalecenia medyczne
 • detoks warszawa cenaPełne wyżywienie
Detoks Warszawa - Cennik

Gwarancja bezpiecznej procedury medycznej oraz całodobowej opieki!

Ośrodek Leczenia Uzaleznień - NZOZ MEDJOL Oddział Detoks Warszawa 24h/7, to legalnie działająca Placówka Medyczna, posiadająca wpis do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego pod numerem: 000000025095. Zapewniamy całodobową specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Gwarantujemy 100% anonimowości!

Detoks do domu

Detoks Warszawa
z dojazdem do domu!

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odtruciu organizmu ze środków takich jak alkohol, narkotyki oraz leki można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce detoks w domu pacjenta stanowi ogromne zagrożenie życia i zdrowia!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, dbając o ich bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort. Oferujemy detoks organizmu w kameralnym ośrodku pod warszawą, wraz z usługą przyjazdu po Pacjenta nieoznakowanym samochodem w pełnej krasie anonimowości. Do ośrodka detoksykacji dowozimy pacjentów z całej aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego. W uzasadnionych przypadkach dowozimy pacjentów z całej Polski.

Szczegóły +

Detoks w domu czy w ośrodku detoksykacji?

Detoks organizmu i przerywanie ciągu polegające na odstawieniu alkoholu, narkotyków oraz leków i dopalaczy można przeprowadzić w warunkach domowych. W praktyce detoks organizmu w domu pacjenta ze względu na skomplikowane procedury medyczne stanowi zagrożenie życia i zdrowia!

U większości osób nadużywajacych alkohol, narkotyki oraz leki, pojawiają się objawy zespołu abstynencyjnego. Są to dolegliwości fizyczne o różnym charakterze i nasileniu, które nie tylko skłaniają pacjentów do przerwania detoksu, ale w wielu przypadkach stanowią zagrożenie dla ich zdrowia, a nawet życia. Przykładem takich objawów są, chociażby drgawki, czy zaburzenia świadomości. Właśnie dlatego odtrucia po alkoholu czy narkotykach powinno się przeprowadzać pod nadzorem specjalistów w kontrolowanych warunkach hospitalizacji.

Detoks organizmu po substancjach psychoaktywnych (lekach, alkoholu, narkotykach czy dopalaczach) powinien odbywać się w warunkach hospitalizacyjnych ze względu na uciążliwe dolegliwości somatyczne i objawy psychiczne, które pojawiają się po odstawieniu środków psychoaktywnych i alkoholu. Należy podkreślić, że detoks przeprowadzony w warunkach oferowanych przez NZOZ MEDJOL Detoks Warszawa 24h/7 jest bezpieczny, ze względu na prywatny charakter śwuiadczeń medycznych - komfortowy aniżeli detoks przeprowadzany w domu Pacjenta. Nasze metody detoksu są ukierunkowane indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta. Dodatkowo bardzo często domowy detoks określany jest jako nieskuteczny, gdyż nie ma zapewnionej odpowiedniej całodobowej opieki. Brak wykwalifikowanej całodobowej opieki podczas detoksu zwiększa ryzyko pogorszenia stanu zdrowia, ponownego sięgnięcia po substancje psychoaktywne i przerwania abstynencji. Należy pamiętać że detoks poprzez odtruwanie organizmu to działania, których celem jest przede wszystkim zwalczenie nieprzyjemnych objawów zatrucia konkretną substancją psychoaktywną. W tym znaczeniu w warunkach domowych dąży się tylko do uzupełnienia elektrolitów i substancji odżywczych w organizmie, przyjmowanie tabletek na kaca i uzupełnianie płynów. Niemniej jednak domowy detoks ma niewiele wspólnego z odtruciem przeprowadzonym w naszym ośrodku detoksykacji.

Cena detoksu w domu a cena detoksu w ośrodku? Czas wizyty w domu do godziny, koszt dla pacjenta 300 - 1000 złotych za oględziny, wypisanie recepty, podłączenie kroplówki i właściwie koniec pracy dla kac doktorka - kawkę dopić, odliczyć gotóweczkę, pacjenta zostawić a jak coś to niech rodzina dzwoni po pogotowie. Straszne prawda? Ale tak wygląda świat odtruć domowych! Przekonaj się sam czy warto ryzykować życie za 1000 zł, skożystaj z naszej oferty detoksu w ośrodku, oferujemy przystępne cenowo pakiety!

Kontakt Cennik

Detoks
po alkoholu

Nadużywasz alkoholu, pijesz nałogowo lub ciągami, z czasem możesz doprowadzić zaawansowanego zatrucia organizmu alkoholem i toksynami wynikającymi z przemiany metabolicznej alkoholu. Odtrucia alkoholowe to proces oczyszczania organizmu ze szkodliwego działania metabolitów oraz pozostałych toksyn. Osoba nadużywajaca lub uzależniona będąca w przewlekłym ciągu alkoholowym, jest bardzo osłabiona i odwodniona, przez co zdrowie i życie jest zagrożone. Z tego powodu działamy bez kompromisowo gdyż detoks po alkoholu ratuje zdrowie i życie! W Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa 24h/7 możesz liczyć na całodobową opieke medyczną! Detoks alkoholowy i przerywanie ciągu alkoholowego odbądź w bezpiecznym ośrodku.

Detoks
narkotykowy

Detoks narkotykowy ma na celu przerwanie ciągu narkotykowego w bezpieczny i komfortowy sposób oraz usunięcie toksyn, które nagromadziły się w organizmie w konsekwencji zażywania substancji psychoaktywnych jakimi są narkotyki.Narkotyki to substancje psychoaktywne, których długotrwałe zażywanie skutkuje powstaniem silnego uzależnienia fizycznego i psychicznego, którego wynikiem podczas nagłego ograniczenia lub odstawienia narkotyków, twardych czy miękkich, jest pojawienie się zespołu abstynencyjnego. Detoks ponarkotykowy w naszym Ośrodku Detoksykacji NZOZ MEDJOL - Oddział Detoks Warszawa jest w pełni bezpieczny dyskretny i anonimowy gdyż detoks ponarkotykowy przeprowadzany jest pod ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską przez którą zostaniesz dokładnie zbadany i zaopatrzony w niezbędne leki, witaminy i dalsze zalecenia medyczne.

Detoks
po lekach

Po długotrwałym nadużywaniu leków uspakajajacych, nasennych czy psychotropowych warto postawić na profesjonalne leczenie. Detoks po lekach to możliwość odzyskania utraconych w trakcie nadużywania leków sił, a dzięki obecności psychologów i psychoterapeutów – mobilizacji do dalszego leczenia. Cel detoksu polekowego jest taki sam jak w przypadku odtruwania z narkotyków czy też alkoholu, odzyskanie swojego zdrowia i przerwanie ciągu. Detoks polekowy jest ukierunkowany indywidualnie, komfortowy oraz zgodny ze światowymi standardami. Dzięki temu, że odtrucia po lekach przeprowadzane są pod opieką specjalistów, masz pewność pełnego odtrucia organizmu i skutecznego odstawienia zażywanych przez Ciebie leków. Pamiętaj w o tym że w naszym ośrodku możesz liczyć na kompleksowe wsparcie!

Wsparcie

nie tylko w nagłych przypadkach, gdy chcesz szybko stanąć na nogi i znów być w formie. Nie musisz się bać – po prostu zadzwoń, nasi specjaliści odtrują Twój organizm po alkoholu, narkotykach, dopalaczach i lekach! Pomagamy też długo terminowo poprzez psychoterapię - terapia uzależnień

przeprowadzamy bezpieczne odtrucia!

 • Dogodna Lokalizacja

  Ośrodek zlokalizowany na obrzeżach aglomeracji warszawskiej, wsród lasów i sadów zapewniających spokój i anonimowość...
 • 100% Dyskrecji i anonimowości

  Gwarantujemy całkowitą anonimowość dyskrecje i bezpieczeństwo, nadto poszanowanie Twojej intymności.
 • Komfortowe warunki

  Stworzyliśmy bezpieczny i komfortowy Ośrodek Detoksykacji, dedykowany osobom szukającym pilnej, fachowej i kompleksowej pomocy 24h/7.
 • Dla Twojego Sukcesu

  Twój każdy kolejny dzień w trzeźwości to dla nas powód do radości i satysfakcji – Twój sukces jest naszym sukcesem. Razem na pewno go osiągniemy!
 • Dokumentacja Medyczna

  Na Twoje wyraźne życzenie, wystawimy zwolnienie lekarskie L4 i zaświadczenie o odbytym leczeniu odwykowym.
 • Dla Twojego Zdrowia

  Zapewniamy indywidualne metody działania, opiekę doskonałego zespołu specjalistów. Wszystko dla twojego komfortu i szybkiego powrotu do zdrowia.
Detoks 24h/7