15 letnie doświadczenie

Leczenie Uzależnień +48 510 280 121 Ośrodek Detoksykacji +48 780 140 130

Leczenie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
"W ramach wysokich kompetencji i wieloletniego doświadczenia posiadanego przez nasz zespół, bazując na naszym autorskim programie - leczymy uzależnienia chemiczne i behawioralne."

Modelem leczenia uzależnień w naszym ośrodku pod Warszawaą jest psychoterapia indywidualna i grupowa, natomiast procedura medyczna wspomaga psychoterapię uzależnienia i jest ukierunkowana na leczenie zespołów abstynencyjnych oraz równoległe wsparcie farmakologiczne.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL oferuje kurację opartą na podejściu humanistycznym oraz poznawczo - behawioralnym. Podstawowym celem oferowanego leczenia uzależnień jest zachowanie trwałej abstynencji, poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego, nabycie umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych i społecznych.

Oferowana przez nas terapia w nurcie holistycznym, w równej mierze bierze pod uwagę aspekty psychiczne, cielesne i duchowe pacjenta. Wyróżnia się wysoką skutecznością leczenia, ponieważ oferowany przez nas program dopasowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nasz autorski program leczenia uzależnień bazuje na dokładnej diagnozie klinicznej. Szczególny nacisk kładziemy na pracę terapeutyczną, opartą na dobrej relacji, koncentrowaniu się na rozwiązaniach, oraz motywacji pacjenta do zmiany.

Leczenie uzależnień w naszym ośrodku zakłada wieloczynnikowe podłoża trudności psychicznych, uwzględnia fakt, iż prawie żaden problem nie ma pojedynczej przyczyny. Tym samym problemy pacjenta traktujemy indywidualnie oraz wielowarstwowo.

W ośrodku uzależnień MEDJOL to pacjent jest podmiotem dokonującym wyboru celu, terapeuta zaś osobą wyjaśniającą i towarzyszącą w jego osiągnięciu. Relacja pomiędzy terapeutą a pacjentem jest istotnym elementem oferowanego przez nas procesu psychoterapeutycznego.

Pobyt w Centrum Medycznym MEDJOL przygotowuje pacjenta do okresu po zakończeniu terapii oraz do płynnego powrotu do normalnego życia. Łączymy terapię z odbudowywaniem umiejętności ułatwiających samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie. Leczenie uzależnień w naszym ośrodku pod Warszawą to dobra droga do poznania i uczenia się przede wszystkim siebie, odnalezienia swoich mocnych stron oraz tego, czego brakuje do pełni życia. Kolejnym krokiem jest poszukiwanie możliwości własnego rozwoju.

Ośrodek leczenia uzależnień MEDJOL znajduje się nieopodal Warszawy, w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetne miejsce do zrelaksowania się, odzyskania harmonii, a także skorzystania z licznych atrakcji. Lot samolotem czy przejażdżka quadem na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń.

"Oferujemy leczenie dla osób uzależnionych od najpopularniejszych używek"
[widgetkit id="30" name="Uzależnienia"]
Ośrodek Terapii Uzależnień

Ośrodek Terapii Uzależnień

Terapia Uzależnień

Bezpłatne

konsultacje terapeutyczne

Leczenie Uzależnień

CHCESZ SKORZYSTAĆ
ZE WSPARCIA OŚRODKA uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość
oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

Ośrodek Leczenia
Uzależnień MEDJOL

Przyborowie 15c
05-530 Czersk

Copyright © 2018 | Mapa strony
+48 510 280 121