Centrum Medyczne Medjol to prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień w Radomiu. Oferuje bezpieczne i komfortowe warunki do leczenia odwykowego, a także do terapii wspomagającej. Miejsce zatrudnia profesjonalny personel, który doskonale zna się na mechanizmach działania nałogu, a dzięki regularnej pracy pomoże Ci wyjść z uzależnienia. Autorskie metody dają duże szanse na powrót do zdrowia przy odpowiednich nakładach pracy. Warto podjąć walkę o lepsze jutro, wolne od uzależnienia!

Leczenie uzależnień Radom

Do zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień może zgłosić się każda osoba uzależniona od alkoholu, narkotyków, przyjmowania leków, hazardu, dopalaczy lub gier. Program leczenia rozpoczyna się od detoksu – bezpiecznego, kontrolowanego odtrucia organizmu i usunięcia z niego substancji uzależniającej. Pozwala to uniknąć przykrych konsekwencji gwałtownego odstawienia. Kolejnym krokiem jest podjęcie terapii grupowej lub indywidualnej ze specjalistą. Samotna walka nałogiem jest dużym wysiłkiem, który nie zawsze przynosi pożądane efekty. Znacznie lepszy efekt przyniesie pobyt i praca nad sobą w ośrodku zamkniętym, w którym człowiek pozostaje wolnym od toksycznego otoczenia.

Uzależnienie to choroba

Ośrodek leczenia uzależnień (Radom) traktuje każde uzależnienie jak chorobę. Zagraża ona zdrowiu fizycznemu i psychicznemu Pacjentów, a także wywiera negatywy wpływ na rodzinę i najbliższe otoczenie. Rolą specjalisty jest poprowadzenie chorego przez każdy etap terapii – od zdania sobie powagi z zaistniałego problemu, przez rozumienie mechanizmów działania nałogu, aż po techniki pracy nad sobą. Profesjonalne i skuteczne wsparcie w postaci doświadczonych terapeutów to nieodłączny element na każdym etapie leczenia w Centrum Medycznym Medjol.

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień pomaga osobom, które borykają się z problemem alkoholowym, narkomanią i lekomanią, hazardem czy uzależnieniem od internetu, gier i komputera odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Do ośrodka może zgłosić się osoba w każdym wieku. Regularna praca z terapeutami pomaga odzyskać radość z życia i uwolnić się od nałogu. Terapia uzależnień oparta jest na rozmowie motywującej do pracy nad sobą, swoimi słabościami i traumami. W trakcie spotkań uzależniony sam dochodzi do źródła problemu, a także przyczyn, które pchnęły go w szpony nałogu. Czas trwania terapii jest zindywidualizowany. Zależy od stopnia uzależnienia, długości trwania nałogu, a także postępów. Powodzenie zależy od zaangażowania w terapię oraz wytrwałości w pokonywaniu przeszkód. Po zakończonym leczeniu w ośrodku zamkniętym pacjent powinien z powodzeniem odróżnić dobre zachowania od patologicznych, a także wciąż kontynuować leczenie uzależnień w pobliskiej placówce. Terapia uzależnień Radom z dala od domu pozwala odciąć się od toksycznego środowiska i skupić się na dokładnym przeanalizowaniu swoich problemów.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij terapię już dziś!

Oddział terapii uzależnień 780 140 130

Terapeuta dyżurny ośrodka 510 280 121

Jak wygląda pobyt w ośrodku?

Ośrodek leczenia uzależnień Medjol znajduje się pod Warszawą w malowniczych miejscowościach Czersku i Ostrówku. Dookoła znajduje się mnóstwo lasów i sadów. Zielona, spokojna okolica sprawia, że ilość docierających bodźców jest ograniczona, dlatego każdy może skupić się na terapii. W ośrodku znajdują się w pełni wyposażone, komfortowe pokoje, wspólna jadalnia, miejsce do terapii grupowej, a także siłownia, bilard i sauna. Budynek otacza ogród, po którym można wygodnie spacerować. To również świetne miejsce na sesję jogi czy medytację. Cicha okolica sprzyja wyciszeniu, a także nie powoduje skrępowania czy wstydu u przebywających w ośrodku. Dzięki temu leczenie uzależnień jest skuteczniejsze.

Jeżeli masz problem lub ktoś z bliskich wpadł w uzależnienie – skontaktuj się z nami. Doświadczona kadra okaże empatię, wsparcie i zrozumienie. Nigdy nie ocenia, a jedynie motywuje do dalszej pracy nad swoimi słabościami. Jeżeli masz problem z alkoholem, wpadłeś w szpony hazardu lub za dużo czasu spędzasz grając w gry to czas, by wykonać pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Ośrodek leczenia uzależnień Medjol oferuje również terapię nawrotów lub turnusy wspomagające, które wspierają Twoją walkę o lepsze jutro.

Chcesz skorzystać
ze wsparcia ośrodka uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość Oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!
Dariusz Rozkres
Dariusz Rozkres
2022-11-30
Jestem bardzo wdzięczny za profesjonalnie udzielaną pomoc, wspaniali terapeuci. Dziękuję, wreszcie uwieżylem w siebie.
Tomasz Cynkowski
Tomasz Cynkowski
2022-04-03
Serdeczne podziękowanie dla Osrodka Leczenia Uzależnień Medjol i całego zespołu, za danie mi nadzieji i szansy na nowe lepsze życie. Profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc lekarzy jest nieoceniona. Lekarze otaczają pacjentów fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Chciałbym bardzo podziękować za czas który spędziliśmy razem rozmawiając o moich problemach. Terapia ze mną była trudna za co bardzo dziękuję wszystkim terapeuta, pani terapeutce Dorocie. Pielęgniarki to istne Anioły z poczuciem humoru, które zawsze dodawały otuchy i siły do walki z problemem. Wielkie podziękowanie dla właściciela ośrodka Pana Grzegorza, ośrodek godny polecenia,czysty,położony w spokojnej okolicy,wspaniałe jedzenie, przemiła atmosfera. Podziękowanie dla pana Karola Anioła. Z życzeniami dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności wdzięczny pacjent Tomasz Cynkowski z Rodziną.
Galactic War
Galactic War
2021-08-16
Dzięki nim zawdzięczam wszystko co mam!
Best Fruit
Best Fruit
2021-08-16
Nie ma lepszych
hot stupki
hot stupki
2021-07-30
Super klinika! Polecam z całego serca!!!
Marek Klimasz
Marek Klimasz
2021-07-29
Super! Polecam to miejsce z całego serca.
Mich Mich
Mich Mich
2021-03-29
Super warunki i przemiła pomoc terapeutyczna . Doskonale pomagają wrócić do funkcjonowania w zdrowiu fizycznym i psychicznym oraz wzmocnienia własnej samooceny . Grupy wsparcia to najlepsza forma kontaktu po terapii . Bardzo dziękuję i polecam ! ❤
Ania
Ania
2021-01-06
Beznadziejna klinika, przez telefon obiecuje pielęgniarka niewiadomo co, a na miejscu nawet psychiatry niema ani pielegniarki, tylko kucharka.

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button