Centrum Medyczne Medjol to prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień w Radomiu. Oferuje bezpieczne i komfortowe warunki do leczenia odwykowego, a także do terapii wspomagającej. Miejsce zatrudnia profesjonalny personel, który doskonale zna się na mechanizmach działania nałogu, a dzięki regularnej pracy pomoże Ci wyjść z uzależnienia. Autorskie metody dają duże szanse na powrót do zdrowia przy odpowiednich nakładach pracy. Warto podjąć walkę o lepsze jutro, wolne od uzależnienia!

Leczenie uzależnień Radom

Do zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień może zgłosić się każda osoba uzależniona od alkoholu, narkotyków, przyjmowania leków, hazardu, dopalaczy lub gier. Program leczenia rozpoczyna się od detoksu – bezpiecznego, kontrolowanego odtrucia organizmu i usunięcia z niego substancji uzależniającej. Pozwala to uniknąć przykrych konsekwencji gwałtownego odstawienia. Kolejnym krokiem jest podjęcie terapii grupowej lub indywidualnej ze specjalistą. Samotna walka nałogiem jest dużym wysiłkiem, który nie zawsze przynosi pożądane efekty. Znacznie lepszy efekt przyniesie pobyt i praca nad sobą w ośrodku zamkniętym, w którym człowiek pozostaje wolnym od toksycznego otoczenia.

Uzależnienie to choroba

Ośrodek leczenia uzależnień (Radom) traktuje każde uzależnienie jak chorobę. Zagraża ona zdrowiu fizycznemu i psychicznemu Pacjentów, a także wywiera negatywy wpływ na rodzinę i najbliższe otoczenie. Rolą specjalisty jest poprowadzenie chorego przez każdy etap terapii – od zdania sobie powagi z zaistniałego problemu, przez rozumienie mechanizmów działania nałogu, aż po techniki pracy nad sobą. Profesjonalne i skuteczne wsparcie w postaci doświadczonych terapeutów to nieodłączny element na każdym etapie leczenia w Centrum Medycznym Medjol.

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień pomaga osobom, które borykają się z problemem alkoholowym, narkomanią i lekomanią, hazardem czy uzależnieniem od internetu, gier i komputera odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Do ośrodka może zgłosić się osoba w każdym wieku. Regularna praca z terapeutami pomaga odzyskać radość z życia i uwolnić się od nałogu. Terapia uzależnień oparta jest na rozmowie motywującej do pracy nad sobą, swoimi słabościami i traumami. W trakcie spotkań uzależniony sam dochodzi do źródła problemu, a także przyczyn, które pchnęły go w szpony nałogu. Czas trwania terapii jest zindywidualizowany. Zależy od stopnia uzależnienia, długości trwania nałogu, a także postępów. Powodzenie zależy od zaangażowania w terapię oraz wytrwałości w pokonywaniu przeszkód. Po zakończonym leczeniu w ośrodku zamkniętym pacjent powinien z powodzeniem odróżnić dobre zachowania od patologicznych, a także wciąż kontynuować leczenie uzależnień w pobliskiej placówce. Terapia uzależnień Radom z dala od domu pozwala odciąć się od toksycznego środowiska i skupić się na dokładnym przeanalizowaniu swoich problemów.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij terapię już dziś!

Oddział terapii uzależnień 780 140 130

Terapeuta dyżurny ośrodka 510 280 121

Jak wygląda pobyt w ośrodku?

Ośrodek leczenia uzależnień Medjol znajduje się pod Warszawą w malowniczych miejscowościach Czersku i Ostrówku. Dookoła znajduje się mnóstwo lasów i sadów. Zielona, spokojna okolica sprawia, że ilość docierających bodźców jest ograniczona, dlatego każdy może skupić się na terapii. W ośrodku znajdują się w pełni wyposażone, komfortowe pokoje, wspólna jadalnia, miejsce do terapii grupowej, a także siłownia, bilard i sauna. Budynek otacza ogród, po którym można wygodnie spacerować. To również świetne miejsce na sesję jogi czy medytację. Cicha okolica sprzyja wyciszeniu, a także nie powoduje skrępowania czy wstydu u przebywających w ośrodku. Dzięki temu leczenie uzależnień jest skuteczniejsze.

Jeżeli masz problem lub ktoś z bliskich wpadł w uzależnienie – skontaktuj się z nami. Doświadczona kadra okaże empatię, wsparcie i zrozumienie. Nigdy nie ocenia, a jedynie motywuje do dalszej pracy nad swoimi słabościami. Jeżeli masz problem z alkoholem, wpadłeś w szpony hazardu lub za dużo czasu spędzasz grając w gry to czas, by wykonać pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Ośrodek leczenia uzależnień Medjol oferuje również terapię nawrotów lub turnusy wspomagające, które wspierają Twoją walkę o lepsze jutro.

Chcesz skorzystać
ze wsparcia ośrodka uzależnień?

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość Oraz zachowanie stosownej intymności świadczeń medycznych!

  CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
  ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

  Trakt Pułaskiego 15,
  05-530 Czersk

  OŚRODEK PSYCHOTERAPII
  UZALEŻNIEŃ MEDJOL
  ODDZIAŁ STACJONARNY

  Ostrówek 20,
  05-660 Warka (gmina)

  BIURO MEDJOL

  Domaniewska 17/19 lokal 133
  02-672 Warszawa
  Call Now Button