Napisane przez:
Ośrodek NZOZ Leczenie Uzależnień i Detoks Warszawa
Terapeuta Uzależnień: Tomasz Nikiel.
Kategoria: Alkoholizm

Udostępnij

Zapraszamy do nowo otwartej Poradni Psychoterapii Uzależnień MEDJOL. W miesiącu sierpniu realizujemy program bezpłatnych konsultacji z psychoterapeutą. Konsultacje psychoterapii uzależnień dedykowane są dla osób, zmagających się z problemem nadużywania lub uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, dopalaczy jak i również hazardu, gier oraz Internetu.

Uzależnienia naruszają porządek funkcjonowania całej rodziny. Wiele konsekwencji z tym związanych może dotykać również Ciebie. Jeśli ciągle martwisz się o swojego partnera? Twoje samopoczucie, plany i zachowania zależą od tego, czy Twój partner pije czy jest trzeźwy? A może zdarza się tak, że długo siedzisz cicho i znosisz w milczeniu cierpienie, by potem nagle wybuchnąć? Masz problemy ze snem, bierzesz czasem środki uspokajające lub przeciwbólowe? Odczuwasz lęk i towarzyszące mu poczucie bezradności wobec destrukcji związanej z nałogiem osoby bliskiej, przeciążenie i stale rosnący stres związany z chaosem wprowadzonym w życie rodzinne przez osobę dotknięta uzależnieniem. Wstyd i ciągłe dbanie o dobre imię rodziny i własne. Powracające bóle głowy, problemy trawienne, problemy ze snem i stany depresyjne, to efekt napięcia, w którym żyjesz. Jeżeli żyjesz w związku z osobą uzależnioną pamiętaj, że masz prawo, a wręcz obowiązek: myśleć o sobie, chronić siebie, dbać o siebie.

Jeśli Ty, lub osoba Tobie bliska cierpi z powodu uzależnienia lub nadużywania alkoholu czy też środków psychoaktywnych, nie zwlekaj, udzielimy Tobie właściwej pomocy. W ramach konsultacji dowiesz się jakie kroki podjąć, by czuć się bezpiecznie oraz jak zmotywować osobę bliską do rozwiązania swojego problemu z uzależnieniem.

Natomiast jeżeli problem z uzależnieniem bądź nadużywaniem alkoholu czy też innych środków psychoaktywnych, dotyczy bezpośrednio Twojej osoby. Konsultacja z psychoterapeutą wskaże jakie kroki przedsięwziąć aby sobie z tym poradzić.

Z czymkolwiek się zmagasz – nasi specjaliści, znajdą właściwe rozwiązanie aby Tobie pomóc!

W miesiącu sierpniu, w każdą środę i czwartek zapraszamy na bezpłatne konsultacje – również online. Zapisy telefoniczne.
Informacje oraz zgłoszenia

Konsultacje prowadzą:

Edyta Helena Dragun
– terapeuta uzależnień, psychotraumatolog specjalizująca się w terapii współuzależnienia.

Jagoda Gągoł
– specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji, pedagog, pracownik socjalny, specjalizujący się w pracy z osobami uzależnionymi.

O autorze: Tomasz Nikiel

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.

Skuteczne
leczenie
uzależnień

Już dzisiaj skorzystaj z konsultacji terapeutycznych i przekonaj się o skuteczności programu leczenia Centrum Medycznego Medjol.

Zobacz, co może dla Ciebie zrobić

CENTRUM MEDYCZNE MEDJOL
ODDZIAŁ DETOKSYKACYJNY

Trakt Pułaskiego 15,
05-530 Czersk

OŚRODEK PSYCHOTERAPII
UZALEŻNIEŃ MEDJOL
ODDZIAŁ STACJONARNY

Ostrówek 20,
05-660 Warka (gmina)

BIURO MEDJOL

Domaniewska 17/19 lokal 133
02-672 Warszawa
Call Now Button